sobota, 25 września 2021

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 4350 wyświetleń

Poszukiwani świadkowie potrącenia motocyklisty (11.07)

Poszukiwani świadkowie potrącenia motocyklisty (11.07)

Dobry dzień. Być może są świadkowie wypadku, trasa DK61, gmina Rajgród okolice Kosówki - Miecze (11.07.2021). Jestem motocyklistą z Łotwy -Dmitry Gurvich. Dlatego tekst może nie być napisany poprawnie, tłumaczę go przez Google.

Zostałem potrącony przez samochód. Sprawca wypadku Audi a4 kombi, uciekł z miejsca wypadku. Sprawa została otwarta na posterunku policji w mieście Grajewo.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem, czy policja rozumie takie przypadki, nie da się do nich dodzwonić z Łotwy, wysłałem maila.

Dmitry Gurvich

 

Motocyklista z ogólnymi potłuczeniami otrzymał specjalistyczną pomoc w szpitalu w Grajewie. Następnego dnia wrócił do domu.

piątek, 24 września 2021

Trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19

piątek, 24 września 2021

Akcja "Sprzątanie Grajewa" (27.09)

Komentarze (7)

pomóżcie człowiekowi jeżeli możecie, postawcie się w jego sytuacji,to może spotkać każdego z nas,nieważne że obcokrajowiec przecież to człowiek, może sprawcę ruszy sumienie- to on mógł być na jego miejscu

Jakiego koloru byl ten samochod?

Jakiego koloru było auto? Może pamiętasz początek rejestracji? Mniej więcej godzina zdarzenia i w którą stronę oddaliło się auto?

Panie Dmitry. Proszę o kontakt. Tel +48 602615815

Jarek I send sms to you. Write back me pls.

Szacunek dla pana Jarka, moze ktos wiecej wie trzeba pomoc to moze spotykać kazdego z nas. Tylko ciekawi mnie to ze nie moze dodzwonić sie na policje co oni robia ????. Wiadomo pilnuja slonce narodu.

Policja hehehe prowadzi czynnosci idąc po obiad lub jadąc do domu na chwile z 4 razy na zmianę co by ich nie okradli. Mało kiedy można liczyc na grajewską policyje

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.