niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 15474 wyświetleń

Popowo: dwie kolizje - foto

12 stycznia br. na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Popowo doszło do dwóch kolizji.

 - Około godziny 11.50 kierowca samochodu osobowego (l. 40) marki Peugeot Partner na grajewskich numerach rejestracyjnych nie zachował należytej odległości i najechał na tył samochodu osobowego marki Volkswagen Passat, prowadzonego przez 60 – letniego mieszkańca powiatu grajewskiego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł i 6 punktami karnym. Kierowcom obu pojazdów zatrzymano dowody rejestracyjne.

- Tuż po godzinie 13.00 kierowca samochodu osobowego marki Skoda Felicia na kolneńskich numerach rejestracyjnych nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył auta marki Mercedes Sprinter. W wyniku zaistniałego zdarzenia 2 pasażerki ze skody z urazami głowy i klatki piersiowej pozostało na obserwacji w szpitalu w Grajewie. 43 – letni kierowca mercedesa, mieszkaniec powiatu toruńskiego, po uzyskaniu pomocy lekarskiej został zwolniony do domu. 50 – letniemu sprawcy kolizji zatrzymano prawo jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

fot. e-Grajewo.pl

 

Komentarze (11)

pechowe te Popowo :(

Jeśli wystepują osoby poszkodowane wówczas nie jest to juz kolizja lecz wypadek drogowy zgodnie z przepisami.

Do MJROSIN. znasz się na przepisach ruchu drogowego jak mało kto, Ha,ha,ha. żenada, nie pisz głupot jak nie znasz się.

do: mjrosin "...jeżeli obrażenia i roztrój zdrowia trwa powyżej 7 dni, wówczas mówimy o wypadku .." - słaby z ciebie znawca prawa /przepisów . Najwyraźniej lubisz pisać i się wymądrzać. Jest talki jeden u nas w roboacie głupio mądry ratownik / stazak. W dupie był gówno widzął a ciagle się wymądrza ... co za ludzie

tutaj udziału nie brał tir to kto tu jest wariatem na drodze moze te mondrałe co nie mają pojęcia o jeżdzie

Boże Gdzie Rozum

Dokładnie :) krejzole z osobówek :)

Więcej rozumu kierowcom ślisko a oni napierdzielaja jak wariaty. Może teraz się nauczą.

W tym Popowie to ciągle jakiś wypadek ta droga jest pechowa? A może kierowcy rozumu nie mają bo jadąc tamtędy to kierowcy nie zwracają uwagi na to, że jest to teren zabudowany, może jakiś pomiar prędkości jest tam potrzebny.

Brak wyobraźni i nie utrzymywanie bezpiecznej odległości, która zimą powinna być większa niż latem, bo droga może być śliska. Kierowcy, myślenie to podstawa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.