wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

Policja ostrzega

SZANOWNI PAŃSTWO !


            W ostatnim okresie czasu na terenie miast i wsi naszego powiatu stwierdzono przypadki kradzieży pieniędzy na szkodę osób w podeszłym wieku zamieszkujących samotnie. Sprawcami były przeważnie kobiety działające w grupach dwu-, trzyosobowych, które oferowały do sprzedaży narzuty, dywany, firany, patelnie, kurtki i inne artykuły. Wykorzystując łatwowierność i zaufanie poszkodowanych, odwracając w różny sposób ich uwagę dokonywały kradzieży pieniędzy.
            W związku z powyższym Komenda Powiatowa Policji w Grajewie zwraca się z prośbą o zachowanie środków ostrożności podczas wizyt takich osób, nie wpuszczanie ich do mieszkań, nie pozostawianie ich bez nadzoru, korzystanie z pomocy sąsiedzkiej.
            Ponadto prosimy, aby w przypadku pojawienia się takich osób o informowanie telefoniczne dyżurnego KPP Grajewo - tel. 997 lub funkcjonariuszy Posterunków Policji.


www.policja.e-grajewo.pl

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.