sobota, 29 stycznia 2022

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 790 wyświetleń

Podpalone samochody

         W nocy w Suwałkach spłonęły cztery samochody. Policjanci poszukują sprawców i wyjaśniają okoliczności podpaleń.

 

Tuż po północy  nieznani sprawcy w trzech różnych punktach miasta podpalili cztery samochody. Na ulicy Putry w ogniu stanęła Nubira. W tym samym czasie na parkingu przy ul. Daszyńskiego ogień strawił volkswagena. Buchające płomienie uszkodziły stojącego obok seata. Również w tej samej chwili przy ul. Utrata podpalony został peugeot. Tam też podpalacze obleli łatwopalną cieczą stojące nieopodal audi. Najprawdopodobniej spłoszeni nie zdążyli podpalić samochodu.

       

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Roman Popow do wyjaśnienia tych zdarzeń powołał specjalną grupę policjantów. Najlepsi specjaliści z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wspólnie z suwalskimi policjantami badają i ustalają okoliczności podpaleń oraz poszukują sprawców, którzy umyślnie podkładali ogień. Osoby, które mogą pomóc w wyjaśnieniu nocnych pożarów, były świadkami tych zdarzeń lub mają informacje o podpalaczach prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach telefon 087/564 15 00 lub 997. Dodatkowo w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku uruchomiony został specjalny numer telefonu 085/677 28 00. Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość.

KWP Białystok

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (1)

dodajcie ze to byly samochody policjantow, dokladniejszy artykul na www.wp.pl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.