poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 29 komentarzy
  • 9918 wyświetleń

Plan rozwoju Grajewa

Podczas XXV Sesji Rady Miasta przyjęty został m.in.:

„Plan Rozwoju Lokalnego Miasta Grajewa na lata 2005-2006”

Plan przewiduje szereg zadań inwestycyjnych, z których wiele dotyczy budowy lub przebudowy sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej na terenie miasta Grajewa. Poza budowami nawierzchni dróg np. ul. Baczyńskiego, Wspólnej czy na os. 1000-lecia, Przekopka plan zawiera również rozpoczęcie działań dotyczących budowy basenu miejskiego. Wartość kosztorysowa zadania wyniesie ok. 10 000 000.

Plan Rozwoju Lokalnego Miasta Grajewo na lata 2005 - 2006

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Most nad Narwią przybliży nas do Warszawy

poniedziałek, 26 lutego 2024

Przechwycili blisko 19 ton nielegalnego tytoniu

Komentarze (29)

No nareszcze może w końcu ruszy sie z BASENEM - Najwyższa pora - Chyba GRAJEWO zasłuzyło na BASEN ( Już 30 lat czekamy na to )
a co do dróg - to DWORNA i EKOLOGICZNA -prosze nie zapomnieć
EKOLOGICZNA -zaczyna sie od KOPERNIKA a kończy na ul. 9 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH. W końcu moze czas na likwidacje tych dziór i tego dziadostwa) Oświetlenie DWORNEJ I EKOLOGiCZNEJ - tez ważna sprawa
-Pisze to w imieniu wielu mieszkańców Grajewa- pozdrawiam

KOLEGO PRZECZYTAJ DOBRZE PLANOWANE INWESTYCJE PLANOWANE A ILE BEDZIE WYKONANYCH TO LEPIEJ NIEMOWIC.POZDRAWIAM

Basen......to już poraz 4 będzię budowany,pomyślmy o basenie i kaczce.
"Daleko od noszy"

NO a co z droga przez Central Park??? Czy nikt nie ma zamiaru sie tym zajac!?!?!? Przeciez to SKANDAL!!!!!!!!!!

A kto ten basen utrzyma, bo ja nie widzę chętnych?

haha smieszne. to sa plany a mogą one zostac zrealizowane za 15 lat. siostro basen

ełcką naprawicie bo mi dom skacze jak samochód jedzie !!!!!kurde to jest wazne....:P:P

pomyslcie po co nam ten basen? W Elku swieci pustkami skad wziasc pozniej na utrzymanie. Jest wiele innych potrzebnych inwestycji.

plany jak to plany, ale od planów do realizacji długa droga. Powodzenia w realizacji

Kolejne obietnice naszych władz !!!!
Robi się z tego komedia, ale ludziom brakuje śmiech na codzień, więc porozmawiajmy o basenie.

A kiedy przewidywany jest koniec budowy basenu? Może ktoś zna termin ukończenia budowy? oby nie było tak jak w przypadku remontu kina!

Przede wszystkim powinno się zainwestować w same urzędy. Remonty, zakup nowego sprzętu, itp. to priorytety na dzień dzisiejszy, a nie układać polbruk dla jakichś czereśniaków pod domem. Polska to wolny kraj - chcesz mieć równą drogę, to sobie wynajmij firmę i ją zrób, a nie zawracasz głowę ludziom, którzy mają setki ważniejszych spraw do załatwienia.

szczuczyn już wybudował basen,teraz czas na grajewo.szkoda że nie doczekam bo mając 39 lat w tej chwili ...

Aha , już zbliżają się nowe wybory do rad miasta i powiatu. Więc znowu wraca temat basenu. LUDZIE PRZESTAŃCIE JUŻ OSZUKIWAĆ Z TYM BASENEM. W ten sposób nie zyskacie wyborców.

Zaczniemy się podniecać jak zobaczymy fundamenty pod basen. I jak drogi będą cacy:D I ktoś dobrze wspomniał - wybrukować central park - koniecznie!
Pozdrawiam!

no co komu ten basen?? potem bedzie "po co basen zbudowali jak tam i tak nikt nie chodzi" lepiej bo te kino zrobili

Basen? Ha ha ha! Chyba pod łóżkiem?! Lepiej zamontujcie kamery na osiedlach, żeby kontrolować pijanych małolatów.

do szaq: pff pijanych małolatow co mnie to obchodzi.. ja sobie osobiście nie zycze zeby kamera byla skierowana prosto na mój balkon ( zresztą jak wielu ludzi)

Do ehh: Na pewno kamery nie mają być kierowane na balkony, czy okna, tylko na chodniki, wejścia do klatek schodowych i miejsca przy blokach, gdzie zdarzają się bójki, kradzieże lub gówniarstwo sporzywa alkohol. Dzięki temu można będzie szybko wychwycić takie zdarzenia i z całą surowością ukarać.

haha basen nie wierze i tak by tam nikt nie chodzil w elku tez pustka i co :] ja juz wole zeby kino zrobili a nie zeby na jkais glupi film do elku jezdzic :[

Trzeba położyc polbruk na bagienkach bo jak deszcz popada na wiosne czy jesien to buty wszyscy przechodnie w błocie mają, a tamtędy wielu mieszkancow miasta chodzi.

Sądze ze basen nie jest potrzebny w naszym miescie, sa wazniejsze sprawy. Dziurawe drogi (ekologiczna - tragiczna droga i to od wielu lat) i chodniki (central park - chyba nadszedl juz czas by tam chodnik polozyc a nie w blocie brodzic trzeba).

tak jak SLD zawraca glowe przed wyborami homoseksualistami i aborcja tak grajewscy wlodarze obiecuja budowe basenu... po co to komu?

do szaq: ale akurat w tym momencie kamera jest skierowana wprost na mój balkon.. i mi osobiście sie to nie podoba przykro mi

EKOLOGICZNĄ ulicę zróbcie -jak będzie market-to Ekologiczną będzie mozna jeździć - przy Ekologicznej jest mnóstwo garaży i dużo samochodów - samochody sie niszczą - resory sie łamią- Przy ekologicznej jest Oczyszczalnia i sa inne zakłady

może wkońcu coś zrobią z ulicą Przekopka bo juz mieszkańcy mają dość,zero kanalizacji,nie mówię już o braku chodnika dla pieszych i asfaltu,nawet im się nie chce odśnieżać!!!

Czy basen też będzie "budowany" przez firmę p. R... ?

unieważnić przetargi pana z firma Pana R.
to może coś zrobimy. Kamery są przydatne w formie zabawy,niema co sie podniecać, ale osoby sa mało rozpoznawalne.Basen potrzebny dla szkół pod waruniem że miasto dofinansuje utrzymanie. Rondo na Kolejowa-Piłsuds
kiego oraz światła na Konstytucji- Wojska Polskiego to niezbędne w zatłoczonym G.

to jest za małe miasteczko,aby basen się tu utrzymał.Lepiej niech położą asfalt na osiedlu parkowym, poprawią stan nawierzchni oraz chodniki i przede wszystkim.......KINO!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.