sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 47 komentarzy
  • 15234 wyświetleń

PiS z wizytą w Grajewie(wideo)

5 maja w Miejskim Domu Kultury Jarosław Kaczyński w towarzystwie swoich współpracowników spotkał się z mieszkańcami Grajewa. Tego samego dnia odwiedził również Łapy i Pisz. Prezes Prawa i Sprawiedliwość  wszędzie namawiał do udziału w nadchodzących wyborach  do  Parlamentu Europejskiego  i oddanie głosów na kandydatów PiS. 
Listę na Podlasiu otwiera Jacek Kurski z Gdańska.

Organizatorem spotkania był Zarząd Powiatowy Prawo i Sprawiedliwość w Grajewie.

 

(fot.e-Grajewo.pl)

Komentarze (47)

no może obejrzy dworzec PKP jego ojcowiznę i zrobi remont.Gosiewski ma stacyjkę /' a Kaczyński niech pomyśli zawsze trochę ludzi będzie go chwalić.

Proszę podać do wiadomości publicznej ile partia zapłaci za wynajęcie Pomieszczenia w domu kultury na cele wyborcze? Bo chyba nikt z DK nie odważy się wspierać kampanii wyborczej jakiejkolwiek partyjki, a miasto nie będzie płacić za prą d i sprzątanie.

a po co on tutaj? pomoże nam? śmieszne...

A skąd będziemy wiedzieć że to Jaruś a nie Lesiu przyjechał? No i popieram koment ''koli''...

Wczoraj proboszcz też udzielił jasnych informacji na kogo głosować.

Wydawałoby się, że osoba z tytułem doktora nie pozwoli wciągać Kościół w polityczne zagrywki. Zaproszenie od posła Gwiazdowskiego wygłoszone przez proboszcza podczas Mszy Świętej za Ojczyznę skompromitowało gospodarza parafii i przyniosło większości parafian wstyd i zażenowanie.

O ile wiem, to w MDK obowiązuje odpowiedni cennik za wynajem pomieszczeń i każdy kto chce po uiszczeniu tej opłaty może z nich korzystać. Najprościej byłoby zadzwonić do MDK i się zapytać, zamiast szukaż dziury w całym?

ok jak płaci to nie ma sprawy, każdy może.

Co by nie gadać, Jarek to zuch chłopak!

cieszcie sie ze ktos chce z wami romawiac o waznych sprawach

cieszcie sie ze ktos chce z wami romawiac o waznych sprawach

Wstyd mi za Was jakże jesteście ciągle naiwni i tego typu komentarzami okazujecie całkowity brak kultury. Ciekaw jestem czy podobne komentarze by tu się znalazły gdyby z innego ugrupowania dajmy na to z PO ktoś się pokazał, albo PSL czy SLD też tak ochoczo byście to spotkanie komentowali i z podobnymi inwektywami.

może odwiedzi dom rodzinny swoich ojców PKP i zrobi malutki remont.Włoszczowa ma słynny dworzec czemu by nie Grajewo.Kaczyńscy do dzieła może coś zrobicie porządnego. ruda.

Z racji takiej,ze pisałam dzisiaj maturę nie mogłam wybrać się na spotkanie z Panem Jarosławem ale chętnie chcialabym przyjść i posłuchać co ma dopowiedzenia brat osoby,która kompromituje nasz kraj w obliczu całego świata.Niestety panowie Kaczyńscy kompromitujecie siebie starając sie za wszelką cenę zdobyć poparcie obywateli swoimi śmiesznymi wykładami i spotami wyborczymy nie szkoda wam pieniedzy na takie inwestycje?Moglibyście pomoc obywatelom a nie martwić się o siebie i o spadajace procenty poparcia.Myślę,że żeby PiS się dwoiło i troiło nic im to nie da w żyćiu nie oddałabym głosu na tą partię i szybko niech skączy się ta nieszczęsna kadencja Pana Lecha chcemy przestać się w końcu wstydzić za kłotliwego,zadufanego w sobie "kaczorka" :P

i co z tej dyskusji pogadają pogadają po obiecują i pojadą a za przelot zapłacimy wszyscy

A gdzie grajewski PiS z Panem burmistrzem na czele ???

szkoda,że politycy z tzw. "Warszawki" przypominają sobie nagle o takiej mieścinie jak Grajewo, Pisz czy Łapy tylko przed wyborami i szkoda ,że wyborcy z tej mieściny o tym zapominają za każdym razem

jakoś nikt nie komentuje treści wypowiedzi JK. Pewnie nikt nie wie o czym on mówił, on sam tego nie rozumie bo w Łapach namawiał do głosowania na platformę. Znając strategię PIS-u i smutne miny słuchaczy JK przedstawiał wszystko w czarnych barwach zniżając współczynnik optymizmu do zera, a współczynnik nienawiści do maksimum. Pan JK jest mistrzem w poróżnianiu Polaków - ciekawe komu to jest na rękę? Nawet zaborcy i okupanci tak nie skłócili Polaków jak to zrobił PIS

A na spotkaniu, jak widać z fotografii, młodych ludzi niewiele, oj, niewiele...

Dwa lata byli przy korycie i nic nie zrobili , a teraz maja wizje jak uzdrowic wszystko pis - wasz czas juz minal . ..

jakie to szczęście, że nie było tam Burmistrza (już ma u mnie 10 pkt.) i małe pytanie? Jaka była średnia wieku ludzi na sali?

Do JA: Słyszałam, że władze Grajewa znów zmieniają opcję polityczną.

PO PIS SLD PSL czyli Tusk Kaczyńscy Kwaśniewski (chwilowo odpoczywa) Pawlak - czyli od dwudziestu lat ci sami ludzie u władzy... te same kłamstawa... a wy dalej w te bzdety wierzycie... oni są tacy sami, mają ten sam cel - nakraść... a różnice między sobą wymyślają przed wyborami (uzgadniając sporne kwestie przy winku lub wódeczce)... a głupi naród daje się podpuszczać... wyrazy współczucia dla wszystkich którzy dadzą się wciągnąć w te ich pseudo spory

i po co ten .. człowieczek tu przyjeżdżał? swoje pięć minut już miał więc niech więcej nie miesza między ludzmi bo to potrafi najlepiej.

Adam nietylko PIS-u czas minął wszystkich tych arogantów mieniących sie politykami czy z lewa czy z prawa czas już minął. Społeczeństwo ma ich dość i zobaczysz jaka będzie frekwencja na wyborach -- Skandal wstydziliby się.

Kurski to powinien siedziec a nie kandidowac

ja na te wybory sie nie wybieram ... mam dosc tego rządu! wszystko ale nie PiS

Jak mozna byłego premiera RP - zapowiadać "Witamy Premiera...?" DRUGA sprawa jak ktoś z Gdanska - startuje z Podlasia? Ja rozumiem potrzebna jest opozycja - ale dlaczego np. SLD nie wzbudZa takich negatywnych emocji?! Przeciez SLD - tez ma trochę na sumieniu! Tak wogóle to uważam ze bycie "pisowce" jest czymś nienormalnym. Rozumiem- posłowie Pis - oni to robią dla pieniędzy - dieta poselska nie jest mała - ale zwykli ludzie popierajacy tą partię! ?? Człowiek, który nie ma zony, konta bankowego, prawa jazdy, nie uprawia sportu itd . moze być "przykładem" dla innych i mówić "normalnym" rodzinom jak mają zyc - kiedy i ile mieć dzieci - !? Kurski - mówiący "ciemny naród to kupi" . Gosiewski -z drugą zoną - powołujący się co chwila na wartości religijne... Ludwik Dorn - aktualnie z trzecią żoną !:) czy to wszystko nie jest chore? Znalazła sie partia jedynych obrońców wiary i polskości!!! wstyd, obłuda i tyle!

Obiektyw trzeba było wypolerować, bo zdjęcia jakieś niewyraźne ;) no chyba że fotografującemu ręce drżały z wrażenia :)

My jako Polacy mamy dwa problemy:
1. Większość z nas wyborców totalnie wszystko i wszystkich krytykuje, oczernia itp.
2. Politycy będący u władzy ciągle tworzą konflikty.
To jest nasza wielowiekowa tragedia - walka ze sobą, a nie współpraca. Ludzie, wielcy przyjaciele z okresu walki z komunizmem i polscy bohaterowie dwudziestego wieku dziś nie mogą na siebie patrzeć; ciągłe obelgi, oskarżenia itp. Konsekwencja - tracenie popularności. Opamiętajmy się!! Wydaje mi się, że głównym powodem tych zachować jest zawiść, zazdrość itp. Wyzbądźmy się tych przywar: my wyborcy i wy politycy. Zapewne będzie żyło się lepiej. Jednakże przynajmniej jest dobrze, że gospodarka została odpolityczniona i idzie swoim torem. Pozytywizm pewnie ponownie należy w Polsce wdrożyć.

PiS wasz czas juz daaaaaaaaaaaaaawna mina!!!!!!!!!!!

zdjęcie nr.14 jest super .Widocznie nie mógł dostac do mikrofonu, albo siku sie zachciało

Nie druga a trzecia wizyta.

powiedzcie czy tym razem porozmawial z zebranymi czy tak jak za pierwszym razem wyglosil mowe i znikl? .... a tak na marginesie to oryginalni jestesmy bo znów panu J.K. podarowano wilka:)

Jeszcze kilka wizyt znanych ludzi z Warszawy a serwer swoimi bezmyślnymi komentarzami zapchamy. A najbardziej w obecnej Polsce dziwi ta potworna ZNIECZULICA, ta ANTY-Solidarność myślenia.Portale, gazety, tv , radio - wszystko tak jakby sprzysięgło się nawet tu co komentarz to ubliżanie ludziom, wszelkiego typu inwektywy ileż wysiłku się czyni żeby komuś "dowalić". Wstydźcie się bracia i siostry Polacy.

szkoda słów BANDA OSZOŁOMÓW

Drogi "grajewianinie",sam siebie oceniłeś,że piszesz bezmyślne komentarze, więc nie ustawiaj innych.Bracia i Siostry Polacy nie mają się czego wstydzić.Wstydzić się powinni politycy.A dlaczego ?Nie będę pisał,aby właśnie nie "zapchać serwera"

Brat kurskiego jest zastępcą redaktora naczelnego Gazety Wybroczej!!!

popieram słowa "grajewianin"

rządy PIS-u były okropne, dosyć oszustwa

Czym różnią się rządy PO od rządów PiSu? Różni je wizerunek w prasie, radio i telewizji. Spieranie się, która z tych dwóch partii jest lepsza, to jak spór o to czy ważniejsza jest Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Cieszmy się, że Polską nie rządzą Ligowcy.

Byłam na tym spotkaniu nic nowego, ciągle mówili czego to naobiecywały inne partie i nie wywiązały sie z obietnic a ja chcem przypomnieć że pis też naobiecywał i nie wywiązał sie z obietnic. Co do pytań na sali to osoby które miały pytania musiały napisać je na kartce a potem była selekcja, wiecie o czym mówie niewygodne pytania nabok.

Do grajewianka -Dworzec PKP w Grajewie na pewno wyremontuje PO! Świetni są-jacy medialni, jak potrafią omamić, tj oczarować... Ale za robotę nie biorą się!!! Nie mogą? Przecież rządzą!!!! Hehe....

natym spotkaniu było tylko paru młodych ludzi wiec widac ze mlodzi maja juz tego pana jaroslawa i jego parti dosyc ale przegieciem jest to ze koscul sie wtrancsa do polityki wstyd

Co ma piernik do wiatraka z tym dworcem? Ani Kaczyńscy, ani PO jego nie wyremontują, bo jest to domena władz samorządowych. Rany! Czy wy żyjecie w PRL, że wciąż liczycie na działanie pierwszego sekretarza? Czasy Gosiewskiego minęły!

czemu pan prezydent na palcach stoi. Niech pis się troche za robote weżmie a nie gdy przychodzą wybory to tyko obiecua potem i tak zapominają wygra po

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.