czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

Pijany spowodował kolizję

Pijany spowodował kolizję


Kierował seatem mając prawie 2,5 promila. Spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Chwilę później zatrzymali go funkcjonariusze z grajewskiej drogówki.

Wczoraj po południu w Wąsoszu na skrzyżowaniu ulicy Farna z Placem Rzędziana doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci z Grajewa ustalili, że kierowca seata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem i uderzył w bok jej pojazdu. Po kolizji sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za uciekającym seatem. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali sprawcę kolizji. Okazało się, że był to pijany 26-letni mieszkaniec gminy Juchnowiec Kościelny. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że jest on poszukiwany Listem Gończym przez Sąd Rejonowy w Białymstoku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. -  oficer prasowy KPP w Grajewie

czwartek, 28 października 2021

Ograniczenie wizyt w KP PSP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.