piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 11079 wyświetleń

Pijana wiozła 5-letniego syna

Grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli nietrzeźwą kobietę kierującą skodą. 25-latka mając ponad 1,6 promila wsiadła za kierownicę pojazdu i dodatkowo w takim stanie wiozła swoje dziecko. Teraz jej nieodpowiedzialnym postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj, tuż przed północą, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali na ulicy Kopernika do kontroli drogowej osobową skodę. Zachowanie kierującej autem kobiety wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że może ona być nietrzeźwa. Manualne badanie stanu jej trzeźwości potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Urządzenie pokazało u 25-latki ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mieszkanka miasta w takim stanie przewoziła samochodem swojego 5-letniego syna. Policjanci nie dopuścili kobiety do dalszej jazdy, a chłopca przekazali pod opiekę rodzinie. Teraz nieodpowiedzialna matka za swoje zachowanie odpowie przed sądem. źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (16)

irena? znowu piłas?

Manualne badanie?- chociaż młoda była?

no to ladnie mamuska na roboty spoleczne przy wypadkach drogowych taka mame

Ludzie co Wy wyprawiacie Ale jak to kobieta może pić matka

Matka alkohol pije ????/ Co to za matka zero odpowiedzialności.

Julita1212 A co jak już matka to nie może wypić? Wszystko dla ludzi tylko z umiarem... ale bez przesady rozumu też trzeba używać- no chyba że ktoś go nie ma i naraża siebie i dziecko na takie coś. Przykre...

Nestety takie młode kobiety narażając swoje dziecko nie są odpowiedzialne .współczuję jej bo kojarzę o kogo chodzi aby tego tylko nie zgłosili do mops.

No niestety rozpusta jak się pracuje to zarobki są o wiele mniejsze niż ci którzy dostają pieniążki przez nasz nowy rząd parodia poborów nie podniosą kto solodnie pracuje

"Darmo przyszło, darmo poszło" - to dopiero początek takich ekscesów.

co nie których to żal dupe ściska z tym 500+ ja nie mam i nie zazdroszczę,to dla dzieci ma być lepiej...a nie trzeba mieć dużo kasy żeby się napić..Może raz się zdarzy,ale fakt tłumaczenia nie ma-nieodpowiedzialne,szkoda że niektórzy ryzykują w dodatku z dzieckiem..ale śmieszy mnie jak co by się nie stało to teraz wszyscy składają na 500+ , a jak nie było to składali na to ze pracy nie ma,ze kasy nie to piją hehe,jak ktoś pije i lubi ryzyko to czy jest te 500 czy nie i tak to zrobi.Ah ta ludzka zazdrość..jest i podwyzka,ale tez zle za mało co?zawsze tylko słychać nazekanie ..

skonczcie z tym efektem 500 plus!!! bo już w du.e nie lezie,nie wszyscy którzy dostaja 500 plus to patologia,a jak ktos pił to będzie dalej pił nawet jak by nie było 500 plus!!! wię nie obrazajcie normalnych ludzi,no chyba że robicie to z zazdrości bo sami nie dostaliście!!!! ja mam jedno dziecko i nie otrzymuje takiej pomocy ale nie przeszkadza mi to że inni mają a ja nie!!!! mówi się trudno sam zapracuję na utrzymanie swojej rodziny!!!!

Zbadali ją manualnie?
Coś podobnego!

Co poniektórzy to piszą takie głupoty że słabo się robi.ciekawe czy mają doświadczenie życiowe czy to jakieś małolaty i piszą co ślina na język przyniesie.

Ta matka nie powinna w takim stanie wsiadać za kółko co do 500+ powinny być przeznaczone na dzieci a nie wymysły rodziców i ich zachcianki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.