środa, 29 czerwca 2022

Sport

Orzeł - Warmia / Warmia II - Polonia (28 / 29.05))

Rozgrywki podlaskiej IV ligi wchodzą w końcową fazę. Do końca sezonu 2021/2022 zostało nam pięć meczów. W sobotę 28 maja o 14:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kolnie WARMIA zmierzy się z miejscowym ORŁEM.


Zespół trenowany przez Ireneusza Piwko zajmuje trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Wiosną zespół z Kolna raczej nie błyszczy i w dziesięciu z dotąd rozegranych spotkaniach wygrał tylko dwa razy (z Hetmanem 3:0 i Krypnianką 4:1), zremisował 1:1 w Grabówce i przegrał siedem spotkań. W ostatniej kolejce u siebie z Promieniem Mońki 0:2.  


Jesienią w Grajewie wygrała Warmia 2:0, po golach Pawła Kossyka i Dawida Kondratowicza. W poprzednim sezonie zremisowaliśmy w Kolnie 1:1 i wygraliśmy w Grajewie 2:0. Orzeł zawsze był mocno zmotywowany na spotkania z Warmią i można być pewnym, że w sobotę łatwo nie będzie.


W naszym zespole zapowiada się kilka nieobecności. Z różnych powodów nie znaleźli się w kadrze na sobotni mecz Igor Duchnowski, Maciej Krupa, Mateusz Maliszewski, Marcin Mikucki, Pavlo Nikolaichuk, Filip Święciński i Paweł Zaniewski.


Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w Kolnie w sobotę od 14.30, pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/orzel-kolno-ks-warmia-grajewo-2/

 

W niedzielę 29 maja o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie

nasze rezerwy zmierzą się z liderem tabeli grupy 1 podlaskiej A Klasy Polonią Raczki.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie - wstęp wolny!


Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.pl
http://facebook.com/warmia
http://www.youtube.com/c/KSWARMIAGrajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.