niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10456 wyświetleń

Ogłoszenie Urzędu Miasta

     Burmistrz Miasta Grajewo informuje zainteresowanych rodziców i uczniów, że formularze wniosków o przyznanie świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym będą wydawane w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znajdujących się w mieście Grajewo od dnia 27 sierpnia 2008.

     Rodzice uczniów i uczniowie pełnoletni uczący się poza miastem Grajewo mogą odbierać formularze wniosków w Urzędzie Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6 (budynek po byłym banku BPH-PBK) na I piętrze w pokoju Nr 30 w godz. 8:00-15:00.

     Wypełnione, kompletne wnioski należy składać w Urzędzie Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6 (budynek po byłym banku BPH-PBK) na I piętrze w pokoju Nr 30 w godz. 8:00-14:00. Termin składania wniosków upływa 15 września 2008 r. w przypadku uczniów, natomiast w przypadku słuchaczy kolegiów 15 października 2008 r.

UM Grajewo

Komentarze (7)

Fajnie folmularze można odbierać już 27.08 a wiadomość dodana 28.08.Czy nie było można wcześniej poinformować?

Pytam się a gdzie wnioski na dofinansowanie dla uczniów wybitnych ?? Pytam Gdzie??

a czy jest dofinansowanie dla studentów??????????

do rodzica: unia europejska finansuje wybitnych uczniów, wystarczy sie rozejrzec troche i pointeresowac sprawa a nie sie rzucac na forum.

Popieram "studenta" a gdzie jest pomoc dla studentów , czy nam to już nic się nie należy od miasta ????

Popieram "studenta" a gdzie jest pomoc dla studentów , czy nam to już nic się nie należy od miasta ????

do aaaaaa: a może i urząd deko zainteresowałby się uzdolnionymi a nie iśc po najmniejszej linii oporu i tylko najniższy socjal z głowy po co angażować się nie??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.