poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 15149 wyświetleń

Ochroniarze okradali firmę

Policjanci zatrzymali dwóch ochroniarzy, którzy okradli pilnowaną przez siebie firmę. 61 -latek i 50 -latek pod okiem kamery dużej ełckiej firmy, wynosili z obiektu kawałki blachy kwasowej. Chcąc być anonimowymi, przekładali koszulki z napisem "ochrona" na druga stronę. Łącznie sprawcy wynieśli z firmy  300 kilogramów blachy. Teraz podejrzani odpowiedzą przed sądem. Każdemu z nich grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Właściciel jednej z firm, chcąc wyjaśnić sprawę kradzieży odpadów metalowych z blachy kwasowej, złożył zawiadomienie na policji. Okazało się, że z kontenera systematycznie znikało po 100 kilogramów blachy. Policjanci pracujący nad tą sprawą zabezpieczyli monitoring i od razu wykluczyli możliwość udziału w tym procederze osób z zewnątrz firmy. Kryminalni postanowili wnikliwie przyjrzeć się pracownikom ochrony.

Okazało się, że 61 -latek i 50 -latek wymyślili sposób na anonimowość. Przekładali koszulki z napisem "ochrona” na drugą stronę i spokojnie przystępowali do wynoszenia blachy. Wszystko odbywało się pod okiem czujnych kamer. Straty jakie firma poniosła przez sprawców to blisko 1500 złotych.

Teraz 61-latek i 50-latek odpowiedzą przed sądem za kradzież. Każdemu z nich grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności - informuje KPP Ełk
poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (5)

jakby im dobrze płacili to by wynosić nie musieli....

no jasne - musieli- heh!
niech więcej zarabiają od właściciela, bo to ochroniarze przecież, niech firma padnie ale ochroniarz swoja zapłatę musi dostać; mądry wykształcony, sprytny, wysportowany, przystojny i jak zawsze skromny; taki w ogóle nie powinien pracować, za darmo powinni mu wypłacać premie, za to że w ogóle jest i łaskawie na ulicę wychodzi i ludzie mogą popatrzeć na jego ciało; o to właśnie chodzi!

Jacy ochroniarze?! 61 lat i 51 lat? To pewnie renciści z zakładu pracy chronionej!?

a gdzie tu jest mowa o mlodych osobach skoto to byl 61letni i 50letni czlowiek?
straus- poczytaj troche ze zrozumieniem

Do polityki niech idą. Będą dobrzy w PiS albo w PO.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.