środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 12816 wyświetleń

Nowy burmistrz Rajgrodu

Czesław Karpiński będzie nowym burmistrzem Rajgrodu - tak zdecydowali radni miasta na piątkowej sesji. Za kandydaturą Karpińskiego głosowało 9 radnych, jego kontrkandydat Eugeniusz Kołowski otrzymał 6 głosów.  

Czesław Karpiński ma 57 lat, pracuje w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Augustowie. W latach 1998 - 2002 był Starostą Powiatu Augustowskiego.       

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (13)

Powodzenia. Wszystkiego najlepszego dla nowego Burmistrza.
Będzie dobrze. Owocnej kadencji. Oby za 4 lata było jak najwięcej zadowolonych mieszkańców Rajgrodu i całej Gminy.

Proszę, proszę. A krzyczeli niektórzy, że Rajgród to zamknięte środowisko, że nie chcą ludzi z zewnątrz (np.Kochanowski). A jednak to nieprawda, nowy Burmistrz tylko od roku mieszka w Rajgrodzie i obdarzono go zufaniem. Czas pokaże, ele to chyba rozsądny wybór. Całkowita zmiana władzy. Do Rajgrodu dotarł "nowy łagodny, spokojny wiatr historii". Dał zarówno Przewodniczącego jak i Burmistrza.
Dużo sukcesów nowej Radzie i nowemu Burmistrzowi.

Gratulacje!Pan Czesław Karpiński kandydował do Rady Miasta Rajgród z KWW Nasze Podlasie. Kto by się spodziewał, że potrafi aż tak zjednoczyć środowisko rajgrodzkie, gdzie dotąd trudno było o jednomyślność.

Nareszcie jakieś zmiany. Może nowy Burmistrz coś zmieni. A bynajmniej powinien zacząc od wymiany części kadry pracowniczej. Powinien dac szansę osobom wykształconym. Takiej szansy osoby te nie miały za kadencji poprzedniego Burmistrza. Trzymam kciuki za kadencję nowej Rady i nowego Burmistrza. Powodzenia !!!!!!!!!!

Czsiu rozbij mafię rajgrodzką..Powodzenia na trudnym gruncie...

Bardzo solidny, mily człowiek. Trzymam kciuki. Może się sprawdzi

Dziękujcie Bogu , że to nie kochanowski. Z przykrością musze stwierdzić , że znam tego pana i cieszę się, że burmistrzem został ktos zupelnie inny.

Nic się nie zmieni - facet bez poloty i haryzmy, nic nie załatwi, .., stracone 4 lata dla rajgrodu, dalej będzie średniowieczną wiochą bez perspektyw.

NO POPATRZYMY JAK SZYBKO POTRAFI NAPRAWIć TO CO ZEPSUł DOTYCHCZASOWY UKłAD, MOżE UDA MU SIę W KOńCU PRZYWRóCIć WZROK WłADZOM POWIATU NA JEDNą Z PEREłEK NASZEGO POWIATU CZYLI RAJGRóD I JEGO OKOLICE

Do MAXA: Widzę, że jesteś "znawcą" spraw samorzadowych... Skoro tak kumasz podział zadań między jednostkami, to czy nie lepiej zwrócic wzrok Ministra, Premiera, i Prezydenta na to miasteczko... Ale juz tak bez żartów, był nawet Pan Marszałek Borowski swego czasu w Rajgrodzie, i jakoś nic z tego wzroku skierowanego...

Miły wspaniały człowiek,martwię się czy zaradzi układom cały czas panującym

Witam wszystkich Rajgrodzian,

Bardzo się cieszę, że wreszcie wybraliście burmistrza, bo Wasza sytuacja wyborcza stała się znana w całej Polsce (a przynajmniej w powiecie wejherowskim, gdzie mieszkam). Jako Rajgrodzianin (czy Rajgrodziak, jak kto woli) z urodzenia i wychowania, mam nadzieję, ze nasze miasteczko nabierze wreszcie formatu Mu przynależnego z historii i położenia. Od czasu do czasu bywam w Rajgrodzie i ubolewam, że nie są wykorzystywane należycie walory krajobrazowe i klimatyczne tej miejscowości, że w okolicach jachtklubu sąsiednie posesje wyglądają dość smutno; że baza turystyczno - noclegowa jest, jaka jest. Proszę Państwa, zapraszam na Kaszuby, gdzie ludzie, przy współpracy władz samorządowych, z zapyziałych wioseczek porobili prawdziwe aroturystyczne perełki. A w Rajgrodzie - przyznam szczerze, przez ostatnie 40 lat (tyle minęło od mojego wyjazdu) niewiele się zmieniło na lepsze. Mam nadzieję, że nowy burmistrz coś z tym zrobi!
Pozdrawiam serdecznie, także moich dawnych kolegów i koleżanki.

dr Krzysztof Zabiegliński
komandor rezerwy
e-mail: kzabieglinski@onet.pl

Tylko ten Pan kandydował do rady powiatu w Augustowie, na wójta w Bargłowie i na radnego do rady miejskiej w Rajgrodzie . Nikt go nie poparł bo wszędzie zabrakło mu głosów. |Tylko dziewięciu ||Panów wybrało na burmistrza. |Chwała im, że oni tego |Pana dopbrze znają. |Ciąży na nich duża odpowiedzialność. |||||Zobaczymy co będzie za cztery lata.|ABY NIE BYŁ TO CZAS STRACONY .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.