poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 9991 wyświetleń

Nowa ulica w mieście

Na XXI Sesji Rady Miasta w dniu 16 września 2004r. przyjęto uchwałę
- o zmianie nazwy ul. Towarowej na Ks. J. Popiełuszki


Dla nie znających rozmieszczenia ulic w Grajewie – przypominamy iż nowa ulica biegnie między innymi wzdłuż ogrodzenia budynków Policji...


e-Grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (12)

Nie będzie taka ulica o takiej nazwie ale aby to ostatnia taka nazwa są piękniejsze chociaż ten człowiek był zamordowany przed bandytów komunistycznych i ich współpracowników ormowców i innej maści zbrodniarzy Szacunek za walkę z nimi.

Komu przeszkadzała nazwa ul. Towarowa? Czy każde miasto w Polsce musi mieć teraz nazwę ulicy związaną z Papierzem albo innym duchownym. jak kidyś z działacze komunistycznym? Ile tak naprawdę kosztuja nas podatników poronione pomysły radnych. Może sfinansują koszty z tym związane z własnych diet.

teraz za karę wszystkie ulice sąsiadujące mają tak się nazywać...? czy to przypadek..?

i bardzo dobrze! rozmawiajmy o tym, bo to podłe było i już!!!!!!!

Ciekawe czy wladze laskawie powiadomia mieszkancow tej ulicy o zmianie nazwy?

Czym Popieuszko zasłużył, że mu na takim zadupiu ulicę dali? Moja propozycja: na cmentarzu parafialnym i komunalnym jest dużo alejek bez nazwy - bardziej godne miejsce dla świętych oraz tych radnych co chcą coś zmienic w tym mieście, - nie powodujące następstw w postaci zmiany tabliczek, zameldowania oraz kosztów z tym związanych.

ale o co tu chodzi, czyżby pańxtwo radni musieli wyszukiwać sobie zajęcia...? czy to mydlenie nam oczu, nie ma spraw widać konkretnych chyba...to może nazwę ulicy zmienimy? a co....tam

Księdza Pęzy, Księdza Popiełuszki...
Co za wstyd dla Grajewa, że nie ma ulicy Jana Pawła II. Państwo radni, natychmiast nazwać którąś ulicę tym przeświętym imieniem, bo pójdziecie wszyscy do piekła! A i o kardynale Wyszyńskim też nie godzi się zapominać...
Za zmianę tabliczek i dokumentów z wielką radością zapłacą bardzo zamożni mieszkańcy Grajewa!

Jestem oburzona działaniem radnych. Czy w Grajewie naprawdę nie ma się czym zająć. Myślę, że radni w swojej wspaniałomyślności pokryją koszty wymiany dokumentów. Można to określić tylko jednym zdaniem - banda bezmózgowców.

o to chodzi; o to chodzi;

Oni chyba sie nudzo w tym urzedzie. Zmieniaja nazwy ulic bez popszedniego uprzedzenia mieszkanców, kto im zwróci za zmiany w dokumentach czasami sa to kwoty rzedu 500zł!!!! dowód, prawojazdy, przepisanie w urzędach. Po co sie czepiają ulicy która już jest niech nazwo tak nową ulice anie taka która juz istnieje bardzo długo. Moze nie jeszcze pozmnieniaja nazwy osiedli, Os.Południe - Os. Świętego Piotra, albo nie walno na całe miasto ulicy nazwami świętych. Moze niech zmienią nazwe miasta jak nie mają co robić. I z tego co wiem to było przegłosowane jednogłosnie. Dajcie mi pieniądze i tyle co oni robią to ja samo moge zrobic :))))

Dla jasności , nie wszyscy radni byli za zmianą nazwy ulicy . Czterech było przeciw , bo uważali , że można nadać nazwę nowej ulicy w przyszłym osiedlu w okolicach ulicy Kościelnej.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.