Sport

  • 9 komentarzy
  • 11790 wyświetleń

"Niedziela" górą(foto)

  W I Turnieju Grand Prix w Piłce Siatowej o Puchar Starosty Grajewskiego zorganizowanym w Hali Sportowej w Szczuczynie uczestniczyło 11 drużyn.
Najlepszymi okazały sie drużyny reprezentujace miasto powiatowe i im przypadły trzy pierwsze miejsca. Najlepszą okazała się "Niedziela I" z Grajewa przed "Maestro" i "Marlboro Light". IV miejsce wywalczyła "Korona" Prostki.
Puchar pozostał w Grajewie. Również po 10 zawodników z trzech zwycięskich drużyn otrzymało pamiątkowe medale.


(Barbara Paszkowska)

wtorek, 23 kwietnia 2024

WARMIA - MOSP 4:3 (skróty)

Komentarze (9)

co nam zorganizuje w Grajewie MOSiR na 11 listopada, najlepiej zamknąć halę i mięć święty spokój, trochę więc inicjatywy ..,prosimy o wiadomośc.

Ziomki może my zagramy w tych zawodach ciom w siate.Chlopaki z SKSów 1 szóstka ello

Może wyniki ktoś napisze,
fotki mile widziane

a bedą zdjęcia ?? Jak coś to zapodajcie bo widziałem ze były robione

Do zatapiana platforma 11 listopada na hali w Grajewie był turniej piłki nożnej a jak ty siedzisz tylko w domu przed komputerem i nie umiesz z niego korzystac i czytac wiadomosci to najlepiej zebys sie utopił bo jest przysłowie cudze chwalici swego nieznacie pozdrawiam ........

będą kiedyś te fotki czy nie??

Zgredy dowalili malolatom,tak trzymac Niedziela

Staruszkowie mieli szczęście żesię młodzi nad nimi zlitowali

Niedziele? To niedługo historia, młodzi dadzą radę. Jest drużyna która rosprawi sie z nimi bez trudu. A milko? Pokolei chłopaki, ujawnicie swój talent pokazując że młodzi powinni zastąpić "pruchniejący się zespół. Tu trzeba pasji chęci walki... :D POZDRAWIAM dróżyne z ZS nr2

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.