niedziela, 17 października 2021

Kultura i rozrywka

Nie takie rachunki straszne!

Nie takie rachunki straszne!
Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. 9 PSK w Grajewie biorą  udział w IX edycji Ogólnopolskiego konkursu z zakresu rachunkowości. Pierwszy etap – szkolny odbył się 16.12.2010 r. Wzięło w nim udział 17 uczniów kl. IV e - technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista, przygotowanych przez  p. Jolantę Jurczykowską.

10 osób, które uzyskają min. 80% z testu, przejdzie do kolejnego etapu kwalifikacyjnego, który odbędzie się 13.01.2011 r.
Ostatni etap konkursu odbędzie się w Rzeszowie 03.03.2011 r. Tam pojedzie już tylko jedna osoba, która najlepiej zaliczy test na II etapie.

- Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim konkursie z zakresu rachunkowości już po raz drugi. Mam nadzieję, że powtórzymy ubiegłoroczny sukces, jakim był  finał w Rzeszowie oraz 14 miejsce w Polsce. – mówi p. Jolanta Jurczykowska, nauczyciel rachunkowości.


fot.e-Grajewo.pl

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.