wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 15559 wyświetleń

Narkotyki w volkswagenie


Grajewscy policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem, który znajdował się pod wpływem narkotyków. Dodatkowo przy podróżującym z nim 19-latku mundurowi ujawnili ponad 4 gramy marihuany. Teraz młodzi mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj po godzinie 20.00 w miejscowości Szymany grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena. W samochodzie jechało dwóch 19 – latków. Obaj mężczyźni na widok policjantów zaczęli zachowywać się nerwowo. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ujawnili u pasażera dwie torebeczki z zielonym suszem oraz dwie szklane lufki z zawartością suszu. Badanie narkotesterem wykazało, że młody mieszkaniec Grajewa posiadał przy sobie 4,5 grama marihuany. Dodatkowo podczas sprawdzania stanu trzeźwości kierującego okazało się, że siedzący za kierownica 19-latek znajduje się pod wpływem środków odurzających. Teraz dwóch młodych mieszkańców miasta za swoje postępowanie odpowie przed sądem. – oficer prasowy KPP w Grajewie

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (9)

Co wymówita przecie maryhuanina zdrowa i wspaniała. Pozdro gimby i starsi idioci którzy sie w to bawią.

za posiadanie uniewinnic a za jazdę najaranemu porządny łomot i prawko zabracć :)

człowiek na ciśnieniu..a tu..eloo..jeszcze nabite..o zawartości paczki nawet nie wspominam..ehh

100 lat za murzynami

szkoda tylko tego zarekwirowanego suszu bo chlopakow to już mniej :)

`Badanie narkotesterem wykazało, że młody mieszkaniec Grajewa posiadał przy sobie 4,5 grama marihuany.` te zdanie mówi samo za siebie.

żal mi was to jest na własny użytek

jakby byli chociaż trochę inteligentni to nie jeździliby na szymany, jeden przypał był, po co następne?

Jestes narkomanem - nie siadaj za kierownica! Ja tez bylem nastolatkiem - nigdy nie mialem do czynienia z takimi substancjami - taki sten rzeczy byl normalny, naturalny.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.