wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10888 wyświetleń

MLEKPOL został wyróżniony

W ubiegły wtorek (5.11.2013 r.) Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL została wyróżniona w kategorii Lider Rynku Spożywczego 2013.


Podczas uroczystej Gali VI Forum Rynku Spożywczego, w imieniu SM MLEKPOL nagrodę odebrał Lech Karendys - Dyrektor Sprzedaży. SM MLEKPOL z Grajewa odznaczono za utrzymanie pozycji niekwestionowanego lidera polskiego rynku mleczarskiego.


Nagrody w kategorii Lidera Rynku Spożywczego 2013 przyznano jedynie czterem firmom spośród wszystkich zgłoszonych. Uhonorowanie SM MLEKPOL  podkreśliło, iż należy ona do zacnego grona przedsiębiorstw, które w ostatnim czasie znacząco wyróżniły się na tle innych w polskim sektorze spożywczym.
Grajewska spółdzielnia MLEKPOL cieszy się dobrą opinią wśród konsumentów mlecznych przetworów, a tego typu nagrody świadczą o jej rosnącej pozycji na rynku mleczarskim.

 

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (1)

Ja osobiście kiedy jestem w jakiejś odległej części kraju i w sklepie spożywczym widzę produkty naszego MLEKPOL-u to jestem bardzo dumna, że cieszą się tak dużym powodzeniem. Szczególnie seria Łaciate. Gratuluję i pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.