środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 6079 wyświetleń

Mistrz AgroLigi na sesji RM

Mistrz AgroLigi na sesji RM

Krajowym Mistrzem AgroLigi 2016 w kategorii firmy została Grupa Agrocentrum Sp. z o.o., nowoczesna firma z ponad 20 -letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości pasz dla wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 20 czerwca br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. List gratulacyjny z rąk Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej odebrali Adam i Stanisław Pietruszyńscy. W uroczystym wydarzeniu uczestniczyli także Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo oraz Halina Muryjas – Rząsa Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo.

Celem konkursu AgroLiga jest promocja rolników oraz firm potrafiących produkować bardzo dobre wyroby na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Dzięki polskim rolnikom Polska jest nie tylko samowystarczalna żywnościowo, ale i rośnie eksport polskiej żywności, który w ubiegłym roku był rekordowy przekraczając 25 mld euro – mówił Andrzej Duda podczas gali AgroLigi 2016.

Adam Pietruszyński, Prezes Grupy Agrocentrum Sp. z o.o. obecny na środowej sesji Rady Miasta z rąk przedstawicieli lokalnej władzy odebrał gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów w dalszym rozwoju Przedsiębiorstwa.

 
/e/
 

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

no jeszcze co??.....pan od sms-ów

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.