sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11470 wyświetleń

Mieszkanie dla Repatriantów

Mieszkanie na os. Południe dla 4-osobowej rodziny z Kazachstanu zakupił Urząd Miasta w Grajewie. Lokal o powierzchni 72, 47 mkw., który kosztował 84.500 zł nabyto w drodze przetargu.

- Repatrianci oglądali już mieszkanie i są zadowoleni z wyboru tego lokalu. W mieszkaniu planowany jest jeszcze remont. Trzeba wymienić m.in. okna oraz zakupić i zamontować wyposażenie – mówi Ryszard Wolwark, sekretarz UM w Grajewie.

Rodzina Potockich chce, jak najszybciej przyjechać do Grajewa i zamieszkać w nowym domu. Prawdopodobny terminy przyjazdu matki z dwoma synami oraz żoną jednego z nich to połowa czerwca br. Mieszkanie jest własnością miasta, mieszkańcy będą zobowiązani płacić jedynie czynsz oraz rachunki.

Całą inwestycję sfinansuje Urząd Wojewódzki w Białymstoku, który na zakup oraz wyposażenie mieszkania dla polskiej rodziny z Kazachstanu przekaże ok. 115 000 zł.

 

e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

nie rozumiem ... a praca ? z czego bedą sie oni utrzymywac ;|

Nareszcie docenia sie w tym Kraju ''swoich''... a nie tylko Żydów z izraela ktorzy przyjezdzaja po ''swoje'' mienie...

Trzeba im pomóc !!! Dostatecznie długo się tułali. Wczujmy się w ich sytuację.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.