środa, 19 czerwca 2024

Sport

  • 8 komentarzy
  • 7060 wyświetleń

Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka 2024

W sobotę 11 maja po raz XXV w Grajewie odbył się Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konstytucji 3 Maja. 

 

Wszyscy chętni rywalizować  w 22 biegach w różnych kategoriach wiekowych na dystansach od 100 m do 10 000 m. Ponadto tradycyjnie odbył się bieg integracyjny połączony z  biegiem  otwartym dla wszystkich chętnych i Nordick Wolking na dystansie ok. 3 000 m.

 

Na mecie na wszystkich czekały okolicznościowe medale, a najlepsi otrzymali dodatkowo biegowe upominki. Dla dzieci i młodzieży organizatorzy przygotowali też słodycze i napoje. Ponadto tuż obok startu czynny był bezpłatny placyk zabaw. Były też stoiska ze słodyczami, napojami i lodami. Podczas imprezy odbyły pokazy strażackie oraz promocje różnych firm.

 

więcej na stronie www.maratonka.pl

                                                                                                                                      

 

Komentarze (8)

A jakiś harmonogram? O której jaki bieg?

Co roku mniej ludzi

Mniej ludzi bo zmniejsza sie populacja.

Mniej ludzi, bo ktoś nie pomyślał, że w tym samym dniu są komunie.

Ludzi mało bo rodzice w Soboty pracują a są też tacy że i w niedzielę więc dzięki nowym ładom nie ma czasu poświęcić czasu dziecku i iść na biegi

Gdzie sa wyniki xxv biegu, zawsze byly podawane

nie żebym się czepiał "międzynarodowy uliczny bieg wilka" ani on międzynarodowy nie był ani po ulicach plus organizacja w dniu komunii słabo....

Cienko i słabo coś dwójka a tak dużo się działo w tej szkole przed wyborami

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.