poniedziałek, 25 października 2021

Oferty i promocje

  • 11 komentarzy
  • 29621 wyświetleń

Meble "Pieer" w Szczuczynie

Meble

SALON MEBLOWY PIEER s. c.
Grażyna i Jacek Piórkowscy
Szczuczyn, ul. Sobieskiego 22
(nad Biedronką)

tel. 86 272 36 40

czytaj więcej: www.pieer-meble.pl


Godziny otwarcia: pon. – pt. 9.00 - 17.00; sob. 9.00 - 14.00


Oferujemy transport gratis!
Dowóz i wniesienie mebli gratis!
Współpracujemy z większością fabryk mebli.
W ciągłej sprzedaży narożniki ze skóry w promocyjnej cenie!
Nasza firma została założona 1 kwietnia 1995 roku. Obecnie dysponujemy salonem meblowym o powierzchni handlowej około 2500 m 2 w Zambrowie oraz w Szczuczynie.

Oferujemy pełen katalog mebli renomowanych i uznanych producentów. Zapewniamy transport do domu klienta GRATIS! Oferujemy możliwość montażu mebli u klienta.

Produkujemy meble pod wymiar na indywidualne zamówienie. Posiadamy w pełni profesjonalną, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt stolarnię, dzięki czemu wykonamy nawet najbardziej ambitne zamówienia.

Zrealizujemy każda zlecenie dla gastronomii, hotelarstwa oraz zlecenia klientów indywidualnych. Swoim klientom oferujemy sprzedaż za gotówkę lub na raty, umożliwiając dogodne warunku spłaty w okresie do 36 miesięcy.środa, 20 października 2021

Jesień z "Hymon" - 1kW za 1600 zł

środa, 20 października 2021

Dagrasso zaprasza na jesienne promocje!

Komentarze (11)

super obsługa profesjonalne podejście do klienta Szczuczyn ma fajny sklep meblowy no i swoją BIEDRONKĘ zadowolona

Bzdura Basiu,właściciel nie jest słowny..

Z Mężem robiliśmy zakupy jesteśmy bardzo zadowoleni

a mojego komentarz nie ma brzydko

do ja :mojego komentarza tez nie ma a pisałam że chciałam kupić kanapę ale sprzedawca pali tam ciagle papierochy i to mnie zrażiło

Proszę o zdjęcia salonu z mablami.

szkoda że nie ma zdjęć mebli

A CZY KRZESŁA KUCHENNE TEŻ TAM ZROBIĄ NA WYMIAR?PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

drobiazgowa: co do mebli się nie wypowiadam bo nie byłam, ale co do sprzedawcy to mmm ciacho ^^ warto zajść rzucić okiem :D

Bardzo dobry sklep meblowy przynajmniej z tej strony, że nie wciskają niczego dla klienta, ale służą radą teczniczną, opisem, grzecznością, etc. Nic się nie traci podczas wizyty, ale nabiera orientacji do podjęcia decyzji w zakupie lub nie. Byłem z żoną w piątek oglądałem za 1660 zł rogówkę. Dziękujemy.

Do: "S" Dokładnie służą pomocą wnoszą na każde piętro bez żadnych dopłat i opłat meble dowożą zmontowane lub montują na miejscu i niema żadnego problemu a nawet jeszcze dają rabaty robiliśmy tam zakupy z żoną i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jak i z mebli.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.