Kultura i rozrywka

Letnia szkoła bezpieczeństwa

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie przez całe wakacje odwiedzali dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej wiele razy. Tym razem to dzieciaki odwiedziły tutejszą Komendę.

W dniu 26 sierpnia  Komendę Powiatową Policji w Grajewie odwiedziły dzieciaki ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Grajewie. Wycieczka rozpoczęła się przy stanowisku dyżurnego jednostki. Goście doskonale poradzili sobie z odpowiedziami na pytania dotyczące numerów alarmowych. W dalszej części wycieczki dzieci miały okazję zobaczenia pokazu umiejętności psa patrolowo – tropiącego i radiowozy policyjne. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się pokaz sposobu zdejmowania odcisków palców. Na zakończenie spotkania dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Opuszczając Komendę dzieci zapowiedziały swoją ponowną wizytę - informuje KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.