997

Kronika policyjna 997

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje
o wybranych zdarzeniach zaistniałych na terenie jej działania
w okresie od 11.10.2004 do 14.10.2004


1. Zdarzenie drogowe – w dniu 11 października 2004 roku około godziny 8.00 na drodze Szczuczyn – Wąsosz kierujący samochodem osobowym marki Hundai, wskutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd zjechał do przydrożnego rowu i kilkakrotnie dachował, następnie powstał pożar pojazdu. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał jeden z pasażerów w/w pojazdu.

2. Nagły zgon – w dniu 11 października 2004 roku funkcjonariusz Posterunku Policji
w Rajgrodzie, wspólnie z pracownikami Pomocy Społecznej w Rajgrodzie ujawnił
w mieszkaniu zwłoki starszego mężczyzny zamieszkującego samotnie. W wyniku podjętych czynności policyjnych ustalono iż do śmierci tejże osoby nie przyczyniły się osoby trzecie, a zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Zwłoki denata posiadały ubytki ciała spowodowane ogryzieniem przez psy znajdujące się w miejscu zamieszkania.

3. Kradzież mienia – w dniu 11 października 2004 roku policjanci Posterunku Policji w Szczuczynie zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy w kwocie 300 złotych oraz dowodu osobistego .Sprawca wykorzystując nieuwagę starszej kobiety podczas pobytu w jej mieszkaniu dokonał kradzieży portfela . Jest to mieszkaniec Szczuczyna wielokrotnie zatrzymywany przez Policję za kradzieże i włamania.

4. Kradzież z włamaniem – w dniu 12 października 2004 roku pracownik firmy „MLEKPOL” telefonicznie poinformował, iż nieznany sprawca w okresie czasu od 8/10 października 2004 roku po uprzednim ukręceniu kłódki zabezpieczającej drzwi wejściowe do magazynu dokonał kradzieży przedmiotów będących własnością w/w firmy, szacunkowa wartość podana przez pokrzywdzonego to 800 złotych.

5. Kradzież roweru – w nocy z 12/13 października 2004 roku nieznany dotychczas sprawca z klatki schodowej bloku mieszkalnego nr 32 przy ul. Kilińskiego w Szczuczynie dokonał kradzieży roweru górskiego wartości 500 złotych. Sprawę prowadzą policjanci PP w Szczuczynie.


Sporządził:
m. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.