poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

Kronika 998

 
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 15.10.2012 r. – 21.10.2012 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 10 zdarzeń, w tym 3 pożary, 6 miejscowych zagrożeń oraz jeden alarm fałszywy w dobrej wierze. Ogółem od początku roku zanotowano 704 zdarzenia, w tym: 187 pożarów,  510 miejscowych zagrożeń oraz 7 alarmów fałszywych. Łączna liczba poszkodowanych w powstałych zdarzeniach to 81 osób rannych oraz 3 ofiary śmiertelne.

W dniu 15.10.2012 r. w Grajewie na ulicy Konopnickiej kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Tico utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy po czym auto przewróciło się na bok. Trzy osoby jadące pojazdem wydostały się na zewnątrz o własnych siłach. Dwie z nich zostały odwiezione do szpitala. Trzeci mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia lecz w niedługim czasie został zatrzymany przez policję. W działaniach ratowniczych uczestniczył jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

W dniu 16.10.2012 r. w Grajewie na ulicy Ełckiej kierujący samochodem osobowym marki VW Golf potrącił osobę pieszą. Po udzieleniu pomocy na miejscu zdarzenia poszkodowanego przewieziono do szpitala w Grajewie. Działania ratownicze prowadzone były przez zastęp Państwowej Straży Pożarnej, Pogotowie Ratunkowe i Policję.

   W dniu 19.10.2012 r. w Białaszewie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Kierujący utracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na pobocze
i po kilkukrotnym dachowaniu zatrzymał się na kołach w odległości około 10 m od drogi. Rannego mężczyznę odwieziono do szpitala. W działaniach ratowniczych udział brał zastęp Państwowej Straży Pożarnej, dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Białaszewa
i Klimaszewnicy, Pogotowie Ratunkowe i Policja .     Zastępca Komendanta Powiatowego PSP
mł. kpt. Arkadiusz Lichota

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.