piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

Kronika 998

W dniu 06.06.05r w Toczyłowie (gm.Grajewo) na drodze krajowej nr 61 kierujący pojazdem marki Renault ratując się przed zderzeniem z innym pojazdem wjechał do rowu. Poszkodowany w stanie szoku i z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala ogólnego w Grajewie. Działania ratownicze prowadzone były przez 1 zastęp PSP. Straty materialne oszacowano na ok. 20 tys.zł.

W dniu 13.06.05r w Grajewie w parku miejskim przy ul. Buczka do akwenu wodnego wpadł mężczyzna. Świadkowie zdarzenia wydobyli mężczyznę z wody a przybyłe na miejsce pogotowie zabrało poszkodowanego do szpitala ogólnego w Grajewie. W działaniach ratowniczych udział brał 1 zastęp PSP.


W dniu 14.06.05r w Wąsoszu doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. W wyniku zderzenia 5 osób zostało rannych. Akcja ratownicza prowadzona przez 1 zastęp PSP oraz 1 zastęp OSP polegała na wydobyciu uwięzionej osoby z samochodu a następnie przekazaniu jej pracownikom pogotowia. Miejsce zdarzenia zabezpieczono, postawiono przewrócony ciągnik na koła i zebrano rozlany olej silnikowy z jezdni. Straty materialne oszacowano na około 10 tys.zł.

W dniu 17.06.05r w Koszarówce (gm. Grajewo ) na drodze krajowej nr 65 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne. W działaniach ratowniczych udział brał 1 zastęp PSP, Policja oraz Pogotowie. Straty oszacowano na około 7 tys. zł.


W dniu 21.06.05r w Bzurach ( gm. Szczuczyn ) doszło do wypadku ciągnika rolniczego z motorowerem. Dwie osoby (kierujący motorowerem oraz pasażerka) doznały ogólnych obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala ogólnego w Grajewie. W działaniach ratowniczych udział brał 1 zastęp OSP.Straty oszacowano na około 0,5 tys.zł.


W dniu 25.06.05r w Grajewie przy ulicy Cmentarnej pociąg towarowy uderzył na przejeździe kolejowym w samochód osobowy. W wyniku zderzenia 4 osoby zostały ranne. Akcja ratownicza prowadzona przez 2 zastępy PSP polegała na pomocy pracownikom pogotowia w wydostaniu nieprzytomnej osoby z samochodu, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji a po zakończonych działaniach ratowniczych jej uprzątnięciu.
Straty oszacowano na około 15 tys. zł.

KP PSP GrajewoKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.