Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11403 wyświetleń

Kradzież tablic rejestracyjnych


25 października br. ok. godz. 11.00 mieszkaniec gminy Grajewo powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji, że w dniach 22 – 23.10.2011 r. z pojazdu kolegi skradziono tablice rejestracyjne.


Nieznany sprawca dokonał kradzieży ze znajdującego się na ul. Kopernika samochodu osobowego bmw.

Wartość została oszacowana na kwotę 180 zł. W sprawie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające.


Komentarze (5)

Nie ukradziono mu, tylko zapewne zgubił. Moja znajoma widziała, że na ulicy Kopernika przy drodze leżała tablica rejestracyjna. Niech właściciel nauczy się przymocowywac tablice do auta. Mam nadzieję że ktoś te tablice znajdzie i zgłosi na policji.

ty akot to dlaczego twoja znajoma tego nie zgłosiła

Ty piotruś nikt by tego nie zgłosił, bo byłby pół roku ciągany po komendach i innych instytucjach. Ogarnij się chłopie!!!

no bmw i wszystko jasne - za szybko jeździ, powyżej pewnej prędkości tablice same odpadają

ja kiedys widziałem na Przemyslowej lezaca tablice BL---- czyli łomza akurat spiace misie jechali i zero reakcji Dzwonie wiec na 997 i mowie dyzurnemu A on mi na to abym wziol ta tablice i przywiozl im Az wybuchlem smiechem Jak sie ogarnelem to jeszcze zjebkie dostal za tak gienialne pomysly >pewnie łomzyniak tez zglosil ze mu ukradli hehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.