piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11028 wyświetleń

Kradli osprzęt do bram

Zostali zatrzymani.

     Rozkręcali kompletną automatykę do bram wjazdowych. Złodzieje wpadli w ręce policji. Teraz za kradzież odpowiedzą przed sądem.
     W nocy z soboty na niedzielę łomżyńscy policjanci w rejonie jednej ze szkół zatrzymali 17-latka. Młodzieniec rozkręcał akurat napęd do bramy przesuwnej stanowiącej część ogrodzenia technikum. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany nie dział w pojedynkę i już wcześniej kradł osprzęt do bram z prywatnych posesji na terenie Łomży. Wielokrotnie na nocne kradzieże wybierał się ze wspólnikami, 21 i 38 latkiem, którzy również zostali zatrzymani. Jak się okazało złodzieje działali od września ubiegłego roku. Na swoim koncie mają 18 skradzionych siłowników, 4 sterowniki oraz dwie lampy sygnalizacyjne. Elementy bram, warte od 1000 do nawet 4000 zł. trafiały do pośredników, którzy zajmowali się ich dalszą sprzedażą. Do jednego z nich dotarli policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim 4 automaty do bram. Zatrzymany 26-latek usłyszał zarzut paserstwa, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Taką samą karą zagrożone jest przestępstwo kradzieży, za którą odpowiedzą trzej zatrzymani mieszkańcy Łomży. Sprawa ma charakter rozwojowy, a prowadzący ją policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
KWP w B-stoku

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (7)

Strzelać do tych darmozjadów!!

i skończył sie Dzień Dziecka :)

Przecież przestępców trzeba eliminować oni i tak nigdy nie nauczą się szacunku do czyjejś własności Zabijać i będzie spoko.

obciąć mu rękę żeby więcej nie kradł DARMOZJAD! DO ROBOTY ZŁODZIEJU!!!

jak mu rękę obetniesz to napewno pójdzie do pracy

Jesteście okrutni! Fakt, że zrobili źle i kara im się należy. Ale czemu odrazu tak drastycznie?

wy juz swoje ukradliscie to sie nie czepiajcie do chlopaka.dajcie lepiej prace to nie beda kradli.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.