piątek, 1 marca 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 1725 wyświetleń

Koncert Wiedeński - 18 lutego w Olsztynie

Już 18 lutego 2024 roku w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie przy ulicy Głowackiego 1 odbędzie się bestseller na polskiej scenie muzycznej - koncert  pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek z programem pt. Noworoczny Koncert Wiedeński 2. Wystąpią soliści polskich i europejskich scen operowych, balet oraz jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek  

 

Jest to wydarzenie o bardzo dużej renomie, jesteśmy pierwszą na świecie Orkiestrą Księżniczek, która podbija aktualnie polskie sale koncertowe. Mamy ogromne zasięgi w mediach, a na nasze koncerty corocznie przybywają setki tysięcy melomanów z kraju i z całej Europy. Mam nadzieję, że uda nam się porozumieć w kwestii współpracy. W ramach owocnej współpracy jesteśmy zainteresowani przekazaniem Państwu zaproszeń na naszą galę, na ogół przekazujemy jedną podwójną wejściówkę, ale jesteśmy skłonni do innych ustaleń. Poniżej kilka słów o wydarzeniu.

Noworoczny Koncert Wiedeński 2 - NOWY PROGRAM to zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna, jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art wykonująca największe przeboje wiedeńskiej operetki oraz niezliczona ilość muzycznych niespodzianek z całego Świata! 

 

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu".

 

 bilety są do nabycia na stronie: https://www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/ 

 

 

 

Komentarze (1)

Nie można tego ominąć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.