sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9498 wyświetleń

Kolejny wypadek na obwodnicy

Kolejny groźny wypadek na obwodnicy Szczuczyna.

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło 10 lipca br. na obwodnicy Szczuczyna. Kierowca Forda Fiesty jadąc od strony Grajewa wypadł ze swojego pasa ruchu, po czym przecinajac wysepkę oraz przeciwległy pas uderzył w latarnię. Siła uderzenia była tak duża, że przydrożna instalacja oswietleniowa została wyrwana, samochód wpadł do rowu i zatrzymał się dopiero 70 metrów dalej.

Przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. O wiele wyższa niż przepisowe 90 km/h. Kierowca może mówić o wyjątkowym szczęściu.

Na miejscu: OSP Szczuczyn, JRG Grajewo oraz Policja
- informuje OSP Szczuczyn

 

Komentarze (8)

te idioci niech glebsze te rowy zrobia

Głębsze rowy????? Jakoś normalnym kierowcom one nie przeszkadzają!!!!!! Ludzie opamiętajcie się trochę, wyskoczycie z tego Grajewa na obwodnicę i coś Wam się z głowami robi, w Kubicę sobie grajcie na komputerze a na drodze trochę więcej wyobraźni i rozwagi!!!!!!!!

Do kierowcy w tym przypadku najpierw był słup to co mają wspólnego rowy .

Tak wyciąć przydrożne drzewa bo stwarzają zagrożenie, zasypać rowy, usunąć słupy, wymienić co niektórym głowę bo nie potrafi przewidywać i myśleć. Prawie każdy ma uprawnienia do kierowania pojazdem, a czy każdy nadaje się do tego? Jakiś tam procent tego typu zdarzeń powiedzmy nieszczęśliwy traf ale spora część to zwykła ludzka głupota i brak wyobrażenia tego co może się stać.

BGR Boże Gdzie Rozum...zero wyobrażni i przez takich kierowcow gina niewinni ludzie.

Abstrahując od konkretnego wypadku, obsesja głębokich rowów jest równie groźna jak drzewa tuz przy drodze.
Kto projektuje te drogi?
Po kiego grzyba tak głębokie rowy?
Jeszcze przepustów brakuje, bo jak jest rów, to musi być i przepust.
Puk, puk...

Abstrahując od konkretnego wypadku , obsesja pseudo kierowców których nie można nazwać kierowcami, kto im dał prawo do jazdy po ulicach, są wyłącznie zagrożeniem dla siebie i innych.
Takie osoby nie powinny przejść badań psychotechnicznych , kto wymyślił badania za 100zł organizowane przesz szkoły nauki jazdy w których tak naprawdę lekarz nie bada niczego poza autentycznością banknotów.
Po kiego grzyba takie prawo co dopuszcza osoby ułomne umysłowo do prowadzenia pojazdów?.
Puk Puk.

Może gonił pokemona 😂😂

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.