Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10905 wyświetleń

Kolejny sukces EUROPY


 
      Zakład Przemysłu Mięsnego "EUROPA" S.i Z. Zielińscy sp.j. w Rajgrodzie odniósł kolejny sukces, na szerszą skalę, gdyż zostali Laureatami Międzynarodowego Konkursu:  "EuroCertyfikat 2008" w kategorii  "Certyfikat Wiarygodności Firmy".
      Panel Ekspertów, po zapoznaniu się z profilem działalności firmy, formularzem zgłoszeniowym oraz materiałami przekazanymi przez Koordyanatorów Regionalnych zdecydował, iż firma ta spełnia wymagania i przyznał certyfikat. 
      Już samo nominowanie firmy do konkursu przez Polskie Stowarzyszenie Firm Doradczych i Konsultingowych świadczy, iż firma spełnia najwyższe wymagania i standardy pozwalające na otwartą konkurencję na arenie europejskiej, a tym bardziej gdy certyfikat zostanie przyznany.
       W załączniku do certyfikatu czytamy: "Państwa przedsiębiorstwo prowadzi działalność w trudnym okresie, kiedy na rynku konkurencja jest coraz silniejsza. Tym większe uznanie budzi fakt, że Państwa firma dzielnie pokonuje trudności i od dłuższego czasu cieszy się zasłużoną opinią rzetelnego kontrahenta.
        Statuetka jest przyznawana w ramach Europejskiego Programu Promocji Jakości. Nagroda ta jest obecnie najbardziej prestiżową nagrodą jaką może uzyskać firma. Wygrywają firmy, które potrafią dostosować się do przepisów unijnych, spełniają normy jakościowe i szybko reagują na zachodzące zmiany gospodarcze, są w stanie sprostać wymogom silnej konkurencji.

Najważniejszą korzyścią jest oczywiście wielki prestiż, ale laureat ma także prawo m.in. do:
- rabatów na usługi oferowane przez PSFDiK,
- 50 % zniżki na przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków UE,
- 50 % zniżki na przygotowanie dokumentacji przy wdrażaniu Systemu Zarządzania Jakością i HACCP,
- bezpłatnej promocji i reklamy w magazynie EuroFirma przez 12 m-cy,
- bezpłatnej promocji na targach i wystawach w kraju i za granicą, w katalogach branżowych i regionalnych, sympozjach, misjach handlowych,
- bezpłatnego szkolenia (do 164 godz.) z wybranego tematu,
- licencji na korzystanie z oznaczeń graficznych EuroCertyfikatu,
- promocji przy wszelkich akcjach organizowanych przez organizatorów.

       Organizatorami konkursu byli m.in.:
Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe,
Magazyn Przedsiębiorcy EUROFIRMA,
Polska Grupa Doradcza,
BiznesMagazyn.
 
Nie jest jeszcze znany termin wręczenia statuetki w Belwederze.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Komentarze (4)

Szczere gratulacje! Tym większy sukces, że mówi się o słabszej sytuacji duzych firm z naszego regionu. Teraz trzeba poprawić drogi dojazdowe i zrobic obwodnice Rajgrodu i Grajewa i ok.

laury zbieraja wlasciciele firmy a pracownicy ?

a pracownicy satysfakcję,że pracują w renomowanej firmie:)

No racja, ale juz kolejny raz sukces... hmmm barvo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.