niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10084 wyświetleń

Kolejki pod PKOBP

Lokata prywatyzacyjna banku PKO BP.

Pod oddziałami banków ustawiają się długie kolejki, tak jest również w Grajewie.

Wielu chce zarobić na PKO BP. Inwestorzy będą pilnować swojego miejsca w kolejkach przed oddziałami banków aż do poniedziałku rano, po to, żeby założyć lokatę prywatyzacyjną, która w rzeczywistości jest formą zakupu jego akcji.


W kolejce panuje spokój i porządek. Pilnuje go powołany tzw. komitet kolejkowy.
-My ze swej strony powiadomiliśmy również Policję, która wysyła często patrole w ten rejon, kontrolujące bierzące wydarzenia, bo to by nikomu się nic nie stało. Nasza ochrona również sprawuje opiekę i monitoruje to co się dzieje przed Bankiem.
Apelujemy, aby inwestorzy wpłacali gotówkę do banku a nie przetrzymywali jej przy sobie, stwarzając dodatkowe zagrożenie. Aktualnie na liście oczekujących jest około 105 osób ale ta liczba stale rośnie.
Jesteśmy dobrej myśli, powinno być wszystko porządku będziemy reagować jeśli będzie coś działo –Pani Dyr. Brzostowska PKO BP Grajewo


e-Grajewo.pl

Czy posiadasz jakieś oszczędności?

Komentarze (1)

Tak mam oszczednosci w PKO.Jednak po dzisiejszej akcji wydawania lokat akcji PKO wycofam swe oszczednosci z tego banku. ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.