Powiat Grajewski

Jubileusz 25-lecia Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie

25 lat, tyle istnieje i działa Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie. Dzisiaj obchodzono jubileusz, na który zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele Powiatu Grajewskiego ze Starostą Grajewskim Waldemarem Remfeldem na czele. 

 

Uroczystość, powitaniem wszystkich gości, rozpoczął Dyrektor ZPOZ w Grajewie Bogdan Chorosz, który następnie przedstawił historię powstania i działalności placówki, a także modernizacji przeprowadzonych na przestrzeni minionych lat. 

 

W trakcie spotkania nie mogło obyć się bez gratulacji i podziękowań. W imieniu Powiatu głos zabrał Starosta, który podziękował dyrektorowi i jego pracownikom za lata owocnej pracy oraz za liczne osiągnięcia. Pogratulował również pięknego jubileuszu, życząc następnych wielu lat pomyślności, samych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanych zadań. Gratulacje złożone na ręce Bogdana Chorosza oraz Grażyny Świderskiej Księgowej w ZPOZ w Grajewie, skierowane były także do wszystkich obecnych i byłych pracowników Zakładu. 

Gratulujemy!

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.