Warto przeczytać

Jak spersonalizować i wybrać materiały do pakowania w sklepie online?

Dziś sama szybka wysyłka i dobrze zabezpieczony towar nie wystarczą, aby w całym internetowym gąszczu sklepów online Klient zapamiętał właśnie nasz brand. Jak więc najlepiej wykorzystać moment, w którym Klient odpakowuje kupiony w naszym sklepie online towar, przez moment trzymając w swoich dłoniach paczkę i rozpakowując zakupione towary? Odwiedź jest prosta - foliopaki kurierskie


Coraz więcej sklepów online korzysta z foliopaków do paczek nie tylko jako świetnego materiału pakowego, ale również jako skutecznej metody budowania wizerunku swojej marki w oczach Klientów. To przez szeroki wachlarz i możliwości personalizacji, foliopaki do pakowania są coraz częściej wybieranymi materiałami pakowymi przez duże marki sprzedające online. Trend ten widać również wśród średnich i małych sklepów, które coraz częściej prócz samego stosowania foliopaków kurierskich, dbają również o to, aby na materiałach papowych umieścić swoje logo lub wręcz całą paczkę ozdobić kolorami kojarzącymi się z daną marką.


Foliopaki do paczek - dlaczego to dobry wybór?

Możliwość wręcz nieograniczonej personalizacji foliopaków kurierskich to tylko jeden z argumentów za tym, aby zacząć stosować tego typu materiały pakowe w swoim magazynie czy sklepie online (chociaż oczywiście pozostaje on ważnym argumentem, zważywszy na fakt, że foliopaki do pakowania to świetny nośnik informacji czy dodatkowe pole reklamowe utrwalające obecność marki wśród Klientów). 

Foliopaki do paczek są coraz częściej wybierane przez właścicieli sklepów online, gdyż są tanie, oferują skuteczną ochronę paczek podczas transportu, doskonale chronią przed wilgocią, idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych, są łatwe w zamykaniu (dzięki specjalnemu paskowi z taśmą), występują w wielu rozmiarach (istnieje możliwość zamówienia foliopaków w wybranych, nietypowym rozmiarze - idealnie dopasowanym do asortymentu, który sprzedajemy w swoim sklepie online) - te atuty sprawiają, że foliopaki kurierskie na dobre zadomowiły się na magazynach i w sklepach online. 

Obecnie dostrzega się trend dodatkowej personalizacji czy nanoszeniu dodatkowych informacji na foliopakach – Klienci odbierający paczkę dzięki temu od razu wiedzą, od kogo dana przesyłka pochodzi. 


Gdzie kupić foliopaki do pakowania i inne materiały pakowe?


Odpowiadając na pytanie z nagłówka - idealnym miejscem do zaopatrywania się w materiały pakowe - w tym foliopaki do pakowania, koperty bąbelkowe, kartony i taśmy - jest sklep Pakomat.pl, który od lat dostarcza do sklepów online doskonałej jakości materiały ułatwiające pakowanie. Korzystając z usług Pakomat.pl, mają Państwo gwarancję szybkiej dostawy (co ważne w każdym biznesie), a także dostęp do personalizowanych materiałów do pakowania w najniższych możliwych cenach.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.