niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 6875 wyświetleń

I Komunia Święta w parafii Trójcy Przenajświętszej

11 maja 2024 r. w kościele Trójcy Przenajświętszej odbyły się uroczystości I Komunii Świętej. Dzieci przyjęły po raz pierwszy Eucharystię.


To ważne wydarzenie nie tylko dla przyjmujących i ich rodzin, lecz również dla całej wspólnoty parafialnej. Dzieci przygotowywały się do tego dnia cały rok. Wszyscy przybyli odświętnie ubrani, młodzi w białych szatach w skupieniu przeżywali podniosłą mszę świętą.

 

Komentarze (5)

Ta brama to już się nie otwiera ?Tyle ludzi, taka uroczystość i brama zamknięta

Przyjdź na smaruj to może się otworzy.

A Proboszcz to kiedy?,ma zamiar zrobić to straszącę ogrodzenie,,chyba jak skończy budowę za parę lat.Przed rozpoczęciem prac można było nie zbijać tego tynku ale jest to działanie psychologiczne.Wydaje mi się ,że ogrodzenie jest ważniejsze,ale może to tylko moje odczucie

Ten tynk to chyba sam odpadł

Kto to wymyślił żeby rodziny siedziały przy dzieciach? Za moich czasów w ławeczkach z przodu siedziały dzieci komunijne, a rodziny siedziały w dalszych ławkach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.