Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 7131 wyświetleń

Grajewo. Najemcy mieszkań socjalnych wybrani

Burmistrz Miasta Grajewo informuje, że w dniu 29 marca 2024 r. zostały zatwierdzone ostateczne listy na 2024 rok osób uprawnionych do najmu lokalu mieszkaniowego, najmu lokalu socjalnego oraz zamiany mieszkania. Listy obowiązują od 1 kwietnia 2024 roku do 31 marca 2025 roku. 

Listy z nazwiskami osób uprawnionych do najmu lokalu mieszkalnego, najmu lokalu socjalnego oraz do zamiany mieszkania są wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Grajewo w budynku przy ul. Strażackiej 6 (obok Wydziału Gospodarki Komunalnej).

 

Szczegółowe informacje udzielane są przez pracownika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo, tel. 86 273 08 16.

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

Zablokowana droga S61 Guty-Szczuczyn

Komentarze (6)

jaki trzeba mieć dochód aby ubiegać się o mieszkanie z miasta ?

Mylisz dochód ze znajomościami.

100% najniższej emerytury gospodarstwa wieloosobowe (1780,96 zł brutto)
150% najniższej emerytury gosp. jednoosobowe (2671,44 zł brutto)
Także osoba samotna pracująca za najniższą krajową nie może się starać o mieszkanie, ani osoba samotnie wychowująca dziecko pracująca za najniższą krajową, taki kraj, takie miasto. Ciekawe kiedy skończy się wspieranie patologii i cwaniactwa /

W tym bloku mieszkają ludzie co jeżdżą tirami i zarabiają po 5 tys zł ???? a mieszkania dostali czemu?

Do Wiktoria - 5 tys. Tirem? Weź nie żartuj. Chyba na 1/3 etatu.
No a z tymi znajomościami, jak tu ktoś napomknął to nie do końca tak jest, bo musi być zachowany parytet wobec tych bez znajomości ???? Tak dla przyzwoitości.

Sprawdźcie nazwiska które zostały zatwierdzone na mieszkania komunalne, są tam osoby samotne dlaczego Burmistrz nie jest w stanie wypowiedzieć się na ten temat? Gdzie jest sprawiedliwość? Dlaczego mieszkań nie dostają osoby potrzebujące? Dlaczego mieszkania dostają osoby które są samotne bez dzieci bądź partnerów, czy matki z dziećmi nie są bardziej potrzebujące?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.