poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 22 komentarzy
  • 13283 wyświetleń

Generacja t w Grajewie

ul. Targowej ( za Szpitalem)

W miejscu gdzie nie tak dawno był cyrk nietypowy namiot rozbiła grupa młodcyh ludzi.

generacja t. to grupa młodych wolontariuszy, która pracuje z dziećmi, młodzieżą, pomaga ubogim, uzależnionym, całym rodzinom...

"organizujemy spotkania, zajęcia praktyczne, koncerty, projekcje, prelekcje, rozgrywki sportowe, konkursywykonujemy prace społeczne na rzecz osób chorych, samotnych, na rzecz ubogich społeczności...a wszystko po to, by dać ludziom nadzieję, by pokazać, że... MOŻNA ŻYĆ INACZEJ! "
www.generacja-t.org

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (22)

i o co tam chodzi??

czy GT to cos w rodzaju sekty?

Dlaczego jak zwykle nie piszecie prawdy ? To są po prostu zielonoświątkowscy i namawiają na przejście do ich wiary.

Przepraszam za błąd, nie zielonoświątkowscy, a ZIELONO - ŚWIĄTKOWCY

"usta, oczy, uszy, nos należą do Jezusa" jak dla mnie to zbyt nachalne

Ta grupa "młodych wolontariuszy, która pracuje z dziećmi, młodzieżą, pomaga ubogim, uzależnionym, całym rodzinom..." to zwyczajnie Kościół Zielonoświątkowy, który właśnie poprzez taką swoją działalność polegającą na chęci niesienia pomocy innym i poprzez letnią akcję organizowania krótkoterminowych wyjazdów misyjnych, stara się zdobywać NOWYCH CZŁONKÓW. Nazywajcie rzeczy po imieniu.

ludzie jaka sekta wejdzcie na generacje t i poczytajcie ,a wtedy piszcie takie bzdury

Generacja T., to w przeciwieństwie do wielu innych organizacji przykościelnych - grupa, która nie dość, że robi coś z pasją, chęcią niesienia pomocy innym, to także z sercem pełnym wiary. Wiele grup typu Młodzieżowe Koło Caritas, schola, Odnowa w Duchu św. itp. mogłyby brać przykład z tych ludzi jak bez żadnego owijania w bawełnę służyć Bogu i ludziom.

o matko , co wam jest to nie zadna sekta co wam sie nie podoba ja na to nie chodze ,ale nie podoba sie wam to nie piszcie , moze sa wyjatkowo religijni a nie od razu jakas '"Sekta'' ?!Nie podoba wam się to nie piszcie.Zresztą po co ja to pisze , i tak bedziecie ..!

Mogą być i czerwonoświątkowcy. Niedawno był temet, kto ma się zająć dziećmi podczas wakacji. Gdzie są parafie rzymsko-katolickie? Gdzie jest pewność naszej wiary?

Młodzieżowe Koło Caritas? To po prostu śmieszne, że jeszcze się toto coś wspomina... Przecie to było poronione... Schola to jest od śpiewania a nie od misji. Odnowa również ma inne założenia. Zresztą jak ktoś pragnie działać, to może przyjść choćby też na Odnowę, zebrać chętnych i ewangelizować. A zresztą niech ci Zieloni robią co chcą... Żeby dali jakiś koncert porządny to nawet bym się pojawił :P coś z grubej rury, z czadem :PP metalowo :D

wazne ze cos organizuja :) fajnie:)

wiara to tylko ludzki wymysł :P wkoncu ktoś musial na mącić nam w głowach żebyśmy sie kogoś bali (boga) nienawidze kseizy i kosciołów !! i wiary też !!

to ja juz nic nie czaje kim oni w koncu sa??? bo ja nie wiem :/ sie pogubiłam

bylo w paragfi polkolonie i kolonie to chyba i tak duzo

Chodzi o to, że mamy do wyboru albo przeżyć to życie w relacji z Bogiem albo z diabłem, tudziesz na „bocznym torze” w nijakim życiu. Kiedy Jezus przyjdzie nie zapyta do jakiej Instytucji Kościelnej uczęszczasz. Zapyta co zrobiłam ze swoim życiem, jak odpowiadam na Jego wezwanie….?
http://www.kz.pl/index.php?p=03

W Grajewie przez tydzień było prawdziwe duchowe oblężenie,młodzi ludzie czyli niejaka Generacja T,tzw."Twardziele" zaatakowali nasze miasto a ludzie pełni zdziwienia jak też i oburzenia co niektórzy nie wiedzieli co się dzieje przyjmując postawę:nie słuchać co mówią,nie chodzić do ich namiotu i być z dala od tego wszystkiego....zaraz,zaraz czy też i od Boga?

to co robia jest godne pochwały, ale po co mieszaja w to Boga? nie mozna pomagać ludziom bez przekazywania tej całej ideologii?

ta generacji, nawet zlamanego grosza nie wzieli za to że byliw w nszy mieście , i w niesamowity sposób przekazali prawdy moralne, jasli cos macie do tej grupy, to czytajcie Biblię , i zobaczcie że mowili prawde,można bylo z nimi porozmawiac na każdy temat, czytajcie na stronie generacja-t.org

Czy ktoś z Tej Generacji T chociaż raz namawiał was do wstąpienia w ślady Zielonoświątkowców? Wydaje mi się, że nie. Z tego co wiem to w Tej grupie są ludzie z różnych denominacji kościoła protestanckiego. Ci ludzie naprawdę wiedzą w co wierzą i staraja się żyć tak jak należy.

hmm tak sobie czytam i sie zastanawiam o co chodzi...zdania sa podzielone, a mnie nie ma w Grajewie i nie bylam swiadkiem tego wydarzenia... ale skoro to dobrzy ludzie, chcieli pomagac, zajmowac sie trudna mlodzieza to fajnie ale jak juz zaczynaja w to mieszac Boga to jest to podejrzane...ludzie nie wiedza jak to traktowac z jednej strony jest namiot i po to sa tam ci ludzie zeby pomagac a z drugiej strony lepiej tam nie isc bo to moze byc sekta, a sekty w takich wlasnie miejscach sie lokuja i namawiaja slabszych i latwowiernych do wstapienia do nich... wiec niech ktos madry mnie oswieci bo sie pogubilam poza tym to podobno nie chcieli za to kasy...a to dzis jest podejrzane bo nikt nie robi nic za darmo...:/a szkoda to napewno sekta!!!:p strzezmy sie!!!

chwalicie cudze a u nas ks dawid tez pracuje z dziecimi i pokazuje mozna zyc inaczej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.