sobota, 13 sierpnia 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 9016 wyświetleń

Gdzie jest Orzeł ?

Drodzy Kibice,

 

    W ostatnich dniach przez polskie media przetoczyła się dyskusja wokół nowej identyfikacji wizualnej naszej reprezentacji. Wobec pojawiających się głosów sceptycyzmu chcielibyśmy stanowczo podkreślić, że nowe logo reprezentacji jest nowoczesne i dynamiczne ale przede wszystkim jest oparte na symbolu orła białego, który na przestrzeni wieków przybierał różne formy ale zawsze jednoczył. Nowe logo reprezentacji to połączenie symbolu orła i piłki nożnej, jednoczące wartości narodowe i sportową pasję.


Jesteśmy dumni, że po raz pierwszy w historii Polskiego Związku Piłki Nożnej udało się zrealizować nowoczesny projekt na najwyższym poziomie, którego pozazdrościć mogą nam inne kraje europejskie. - informuje  PZPN

czwartek, 11 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (5)

-Gdzie jest orzeł?
-W Kolnie!

Stroje fajne lecz mimo wszystko ORZEŁ to już tradycja:))

Reprezentacja powinna reprezentować kraj a nie PZPN. Logo jest całkiem ładne ale orzełek to coś więcej. Jeżeli było by i jedno i drugie to wszyscy będą zadowoleni.

nowe logo dla nikogo!

Jak tam w tym logo ktoś dostrzega orła, symbol narodowy, to niech przestanie projektować...po pijanemu. Pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.