środa, 8 lutego 2023

Oferty i promocje

  • 1 komentarzy
  • 5491 wyświetleń

Esteticon: zapytaj nas o implanty

CENTRUM STOMATOLOGII ESTETICON 

ZAPYTAJ NAS O IMPLANTY 86 272 43 50 wew. 7
 

Stosując od wielu lat osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej wprowadziliśmy w naszej praktyce IMPLANTY. Implanty pozwalają na pełne, kompleksowe i szybkie uzupełnienie utraconych zębów.

Doskonale sprawdzają się w leczeniu pojedynczych i mnogich braków zębowych, a także w przypadku całkowitego braku uzębienia. Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań implantologicznych oraz nowoczesnego sprzętu Elcomed firmy W&H, możemy precyzyjnie wkręcać implanty, na których cementujemy korony idealnie imitujące naturalne zęby, zapewniające najwyższą funkcję i estetykę uzębienia po przeprowadzanych zabiegach.

Nasze wieloletnie doświadczenie i jakość wykonywanych przez nas zabiegów, pozwala na idealne odtworzenie zdrowego i pięknego uśmiechu u każdego Pacjenta w każdym wieku.

Leczenie implantologiczne przeprowadzamy wieloetapowo – w zależności od indywidualnego przypadku. Czasami leczenie to może być poprzedzone zabiegiem 
chirurgicznym takim jak podniesienie dna zatoki szczękowej lub wszczepieniem materiału kostnego w sytuacji, gdy trzeba stworzyć miejsce na implant.


Korony i mosty osadzone na implantach wykazują dużo większą trwałość niż inne uzupełnienia protetyczne, a ponadto nie wymagają oszlifowania zębów ,co jest konieczne w przypadku tradycyjnych rozwiązań. 

Dzięki zastosowaniu implantów w przypadku bezzębia, proteza ruszająca się podczas mówienia i jedzenia, przyklejana klejem przechodzi do historii. Proteza osadzona na implantach jest stabilna, nie utrudnia mówienia, umożliwia jedzenie twardych pokarmów, poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie.

Zawsze przedstawiamy Pacjentowi indywidualny plan leczenia uwzględniający przeprowadzenie niezbędnych zabiegów wraz z ich wszystkimi kosztami.


Wybielanie zębów
Bardzo często Pacjenci zadają nam pytanie jak wyglądać młodziej i atrakcyjniej. Na pewno jednym ze sposobów pozwalających na uzyskanie większej pewności siebie i atrakcyjnego wyglądu jest wybielenie zębów. Dzisiejsza stomatologia pozwala bezpiecznie i bez uszkadzania szkliwa wybielić zęby podczas jednej wizyty w naszym gabinecie.

Stosujemy najbezpieczniejsze i dające najlepsze efekty metody wybielania zębów lampą wybielającą ZOOM ADVANCED POWER. Wybielanie trwa około 1 godziny. 

Pacjent po wizycie ma rozjaśnione o kilka tonów zęby. Po wybielaniu może wystąpić okresowa, przemijająca nadwrażliwość zębów, zwłaszcza na zimno. Każdy pacjent ma zapewniony w cenie wybielania zabieg odwrażliwiania zębów specjalnym preperatem.

Kolejną skuteczną metodą jest wybielanie zębów za pomocą nakładek, które wykonuje się indywidualnie dla każdego pacjenta. Pacjent samodzielnie aplikuje żel wybielający do swojej nakładki i zakłada ją na zęby nosząc kilka godzin w ciągu dnia lub w trakcie snu.

Można też wybielić zęby martwe, które zmieniły kolor po leczeniu kanałowym. Do środka takiego zęba zakładany jest preparat wybielający, który jest wymieniany co kilka dni aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Koszt zabiegu można rozłożyć na dogodne raty.
 

Zapisy na wizyty  86 272 43 50 wew.7

Więcej informacji na stronie www.esteticon.grajewo.com


 

Komentarze (1)

Ile kosztuje wstawienie 1 implanta ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.