środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10027 wyświetleń

Echa Sesji Rady Powiatu

W poniedziałek, 21 kwietnia 2008 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbyła się XVII zwyczajna sesja Rady Powiatu Grajewskiego..

Po wystąpieniu przewodniczącego Zarządu Powiatu Jarosława Augustowskiego, przedstawieniu opinii Komisji Rewizyjnej z wykonania budżetu za 2007 r oraz opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej głosowano nad uchwałą w sprawie udzielenie absolutorium. Radni jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządu Powiatu Grajewskiego, w którego skład wchodzą Jarosław Augustowski, Alicja Rutkowska, Hanna Kulesza, Dariusz Latarowski, Sławomir Jan Ginel ( foto nr 2).

Podjęto również uchwały w sprawach: przyjęcia „Programu Działań Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Grajewskim na lata 2008-2013”; ustalenia zasad korzystania ze stołówek szkolnych zorganizowanych w szkołach, dla których organem prowadzącym jest powiat grajewski; Planu Rozwoju Lokalnego Powiatu Grajewskiego na lata 2007-2013; określenia zadań i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizację w 2008 roku w powiecie grajewskim; zmian w budżecie powiatu grajewskiego na 2008 r.

Zgromadzeni chwilą ciszy uczcili pamięć czterech młodych dziewcząt, które zginęły w wypadku pod Szczuczynem 11 kwietnia 2008 roku.

e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

Fotki ładne.. tylko gadanie jak zwykle ..

Powiaty powinno się zlikwidować,bo są to bezproduktywne drogie twory,których zadania przejęłyby gminy i miasta i wykonałyby je lepiej.A nas podatników kosztowałoby tylko to co ma być wykonane,więc i zadań możnaby było wykonać więcej i pożyczek zaciągać mniej.Długi kosztują!!

a moim zdaniem oni robia kawal dobrej roboty.. czy znasz soby ktore tak bardzo staraly by sie zeby szpital wyszedl z dlugow? bo ja nie!!! pozdrawiam p. staoste i p. wicestaroste

I dalej się starają!Ale dobrymi chęciami piekło wybrukowane!Liczą się efekty , a tych nie widać!

Szpital jest remontowany za kolejną pożyczkę,...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.