Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13498 wyświetleń

Dzień Zaduszny


Grajewscy  policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas zbliżającego się weekendu.

Wzmożony ruch, nawet kilkadziesiąt razy więcej niż zwykle samochodów i pieszych odwiedzających cmentarze to to, co nas czeka w najbliższych dniach. Dlatego już tradycyjnie grajewscy policjanci w ramach policyjnej akcji "Znicz 2013" prowadzą działania informacyjne o zagrożeniach na jakie mogą być w tym czasie narażeni mieszkańcy naszego miasta. Mundurowi uświadamiali mieszkańcom, jak ważne jest dbanie o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo najbliższych. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego apelowali do kierowców o wzajemną wyrozumiałość, cierpliwość i kulturę jazdy. Policjanci rozdawali ulotki, pancerniki oraz gadżety odblaskowe dzięki którym zarówno dzieci jak i dorośli będą bardziej widoczni na drodze. Elementy odblaskowe zostały przekazane przez Starostwo Powiatowe w Grajewie. W tym roku do działań przyłączyli się członkowie Związku Strzeleckiego Strzelec z Grajewa.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Pamiętaj !!!

Pieszy, idący poboczem drogi w ciemnym ubraniu jest zauważany przez kierującego z odległości dopiero około 15-20 metrów, to często za mało, by kierowca bezpiecznie wykonał manewr i uniknął wypadku. Element odblaskowy lub kamizelka powodują, że kierowa widzi pieszego z odległości 150, a nawet 300 metrów. To dostatecznie duży odcinek, by zapewnić sobie bezpieczeństwo.

sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (3)

Juz dlugo nie mieszkam w Grajewie, ale wciaz pamietam kiedy na cmentarzu bylo duzo starych drzew. Mial wtedy inny klimat. Kiedy bylysmy dziecmi chodzilysmy tam z siostra szukac najstarszego grobu

Jeśli chcesz na cmentarzu oglądać drzewa, to tylko ozdobne, a nie topole i nie śmieciuchy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.