niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9970 wyświetleń

Dzień targowy 12 V

Dzień targowy 12 V
Piątek, 13 maja 2011 r. - Grajewo, ul. Dworna.

Ceny niektórych produktów spożywczych:


- pomidory 5 zł / kg,
- ogórki 4 zł / kg
- ogórki gruntowe 6 zł
- sałata 1 zł; 1,20 zł / główka
- rzodkiewka 1 zł / pęczek
- szczypiorek 1 zł; 1,30 zł/pęczek
- jabłka 2,50, 3 zł / kg
- gruszki 4,50 / kg
- banany 5 zł/kg
- cytryna 5 zł / kg
- mandarynki 6 zł / kg
- orzechy włoskie 10 zł / kg
- ziemniaki 1,40 zł / kg

Rozpoczął się także sezon letni, działkowy. Na targowicy miejskiej w Grajewie można kupić wiele rodzajów kwiatów w cenach od 1,50 zł do 12 zł.

fot. e-Grajewo.pl

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (8)

w sklepie taniej niz na targowicy na targowicy sa nieprzyjemni wlasciciele

To prawda, ja także wolę zakupy robić w sklepie bo jest taniej i niczym warzywa się nie różnią.Ktoś już dawno powinien z naszym rynkiem zrobić porządek.Budy zabite tekturami odstraszają tych co wjeżdżają do naszego miasta..Piękna wizytówka Grajewa!

targowica w grajewie nie jest potrzebna powstaje wiele juz marketow Rynek dla papierosnikow tez ich wypedzic

reklama targowicy sa panie od papierosow ktore reklamuja rynek grajewski

Juz nie mieszkam w Grajewie, ale wiem, że zawsze na targowicę przychodzi dużo ludzi i jednak kupują. Skoro są kupujacy, to targ ma racje bytu, a sprzedawcy widać zarabiają. Każdy ma wolna wolę i kupuje gdzie chce, jeden woli sklep, inny targ... A że brzydko wyglada? W każdym miasteczku tak wyglada...taki koloryt prowincji :)

Popieram komentarze zlikwidować to targowicę,w sklepach taniej jest ,tak samo lepiej kupić ubrania w sklepach niż u nich ,oni jeżdżą kupują chińskie i koreańskie ubrania za grosze w Warszawie,a od nas zdzierają ile się da,to samo tyczy się papierosów rosyjskich to oni stanowią główną reklamę naszego rynku,najwyższa pora z tym skończyć!

do Grajewianka:a myślisz że w sklepach masz polskie ciuchy?Pomyśl trochę co dzisiaj jest polskiego.ma sobie masz 100% chińszczyzny

do Grajewianka; akurat sprzedaję na naszej targowicy i nikt nikogo nie namawia do kupowania butów , ciuchów itp , a targowica wygłąda niezbyt pięknie ale UM jakoś w tym kierunku nic nierobi

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.