Kultura i rozrywka

  • 14 komentarzy
  • 20032 wyświetleń

Dzień Dziecka z MLEKPOLem


Z okazji Dnia Dziecka, największa polska Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, zorganizowała dzieciom z powiatu grajewskiego wspaniałe zabawy piknikowe. Organizacja imprez plenerowych dla dzieci stała się już tradycją. W ubiegłym roku na dziecięcych piknikach bawiło się kilka tysięcy najmłodszych i tych starszych.

Na uczestników pikniku czekała moc atrakcji: dmuchańce, symulatory F1, warsztaty plastyczne i manualne, gry i zabawy sportowe, konkursy, quizy, nagrody, ale to nie koniec. Bajeczne postacie krasnali, kowbojów oraz bohaterowie programu picia mleka w szkołach pod nazwą "Mleko z Klasą” zadbały o radość i uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Spółdzielnia Mlekpol zapewniła pyszny i zdrowy poczęstunek w postaci jogurtów Milko oraz mleczek Łaciate. Na deser wszystkie dzieci mogły skosztować smacznych lodów firmy Koral. Proponowane na imprezie atrakcje mimo deszczu zapewniły dzieciom wspaniałą zabawę i miło spędzony czas.
 
 
 
 
 
Organizatorami pikników pod hasłem Dzień Dziecka z Mlekpolem była Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol oraz firma Tetra Pak – koordynator programu "Mleko z Klasą”.wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (14)

eee tam co roku to samo ,,, mogliby już coś fajniejszego wmyślić ...

w jakich godzinach odbędzie się piknik?

o której godz bedzie piknik

@agnieszka - pisze na tym zdj. od 10:00 do 14 ;D .

To nie fer, bo wtedy, jak to się odbywa trzeba być w szkole na lekcjach i nawet jeśli ktoś chce tam iść to nie może bo musi iść do szkoły na lekcje.

TEN PIKNIK JEST DLA DZIECI ZR SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!!!

Tutaj piknik dla dzieci jest naprawdę dla dzieci. Ci organizatorzy wiedzą, że dziecko musi coś zjeść, napić się. W Szczuczynie to dzieci przyjeżdżają na swoje święto, żeby zabawiać innych, bo muszą występować i nawet picia nie dostaną. To w końcu ich święto, a nie obciążający obowiązek.

Pogoda nie dopisała, ale Mlekpol świetnie zorganizował zabawę dla dzieci.

Kolejna rzeczowa wypowiedz internauty ukrytego pod pseudonimem "ja". Piknik Mlekpolu to promocyjna impreza powaznej, komercyjnej firmy, ktora dostrzega potrzebe zaistnienia na rynku rowniez tych najmlodszych, ktorzy sa konsumentami na codzien. Dzien dziecka organizowany w miastach przez samorzady, szkoly i domy kultury to imprezy otwarte, na ktorych dzieciaki moga zaprezentowac rowniez swoj dorobek, co jest dla nich frajda. Tegoroczny dzien dziecka przesunieto na wtorek ze wzgledu na pogode, ale w ogloszeniu czytalem ze organizatorzy wynajeli caly park rozrywek dla dzieciakow. Na dzien matki w parku rozdano chyba z 300 wat cukrowych. Ale to oczywiscie i tak nie zadowolo Pana "ja", dosc juz mam tych wiecznie niezadowolonych. (Przepraszam za brak polskiej czcionki).

Tydzień wcześniej prognozy pogody w tv podawały że na piątek idzie fala deszczowych chmur,......

bob budowniczny moze pan napisac skod pan wie ze dzien dziecka dla dzieci został przesuniety na jutro ????

witam czytelnikuw mam pyt czy w piotek odbył sie dzien dziecka czy kto byl:) pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.