poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13113 wyświetleń

Dyrektor TBS informuje

Dyrektor TBS w Grajewie Jerzy Dereszkiewicz odpowiada na pytania

- Na jakim etapie jest obecnie inwestycja adaptacji budynku po byłym Gimnazjum Nr 3 w Grajewie, w którym zamieszkać ma 30 rodzin ? Jak wygląda sytuacja z odbytym w marcu przetargiem ? Ile kosztuje cała inwestycja i kiedy rozpoczną się pierwsze prace remontowe?
J.D.: W chwili obecnej trwa postępowanie przetargowe. Przetarg poprzedni został unieważniony, ponieważ nie wpłynęła ani jedna ważna oferta. Ustawa Prawo zamówień publicznych, która obowiązuje również TBS, określa dokładnie wymagania, które postawić należy przed przyszłymi wykonawcami, a które przyszli wykonawcy bezwarunkowo muszą spełnić.
Najważniejszą inwestycją w roku bieżącym jest przebudowa budynku po byłym Gimnazjum nr 3 w Grajewie. Inwestycja ta nie pociągnie za sobą specjalnych nakładów finansowych. Wymagany przez Krajowy Fundusz Mieszkaniowy (KFM) wkład własny w wysokości 30 proc. nakładów pokryje prawie w całości koszt przekazanego dla TBS budynku oraz działki budowlanej. Całkowity koszt inwestycji określony zostanie po rozstrzygnięciu przetargu na roboty budowlane. więcej...

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Most nad Narwią przybliży nas do Warszawy

poniedziałek, 26 lutego 2024

Przechwycili blisko 19 ton nielegalnego tytoniu

Komentarze (5)

super na tbs zaczeli robic trawniki moze i przy nastepnym bloku zrobia dzis juz skonczyli tylko niewiem czy trawe posieli.dziekujemy panie prazesie

szkoda ze te cale inwestycje w tbs sa na koszt podwykonawcow ktorzy budowali ten budynek i do tej pory nie dostali pieniedzy...i nie zapowiada sie zeby odzyskali cokolwiek

Mam pytanie do pana prezesa. Dlaczego przy pierwszych dwóch blokach TBS nie ma żadnego placu zabaw dla dzieci, a przy jednym blok (ostatnio oddanym do użytku) taki plac powstał -niemalże od razu po zakończeniu budowy? Ja się tylko domyślam, ale oczekuję rzetelnego wyjasnienie tej niejasnej sytuacji na forum. Pozdrawiam.

Proszę tak się nie podniecac tą trawą, bo ona i tak nie urośnie, a jak urośnie to dzieci nie będą miały gdzie sie bawić - zostanie tylko ulica.

Panie prezesie, czyżby zadane pytanie było dla pana niewygodne, a może jest za trudne- prosimy jednak o odpowiedź na nie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.