poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11181 wyświetleń

Dobra ocena ProMedici z Ełku

Dziennik "Rzeczpospolita" opublikował wyniki rankingu "Bezpieczny Szpital 2013". Ełcki Szpital "Pro-Medica" znalazł się na 35. miejscu tego prestiżowego rankingu.

W jubileuszowym, dziesiątym rankingu "Bezpieczny szpital 2013", przygotowywanym przez "Rzeczpospolitą" i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia wzięło udział 256 placówek, które odpowiedziały na ankiety z pytaniami dotyczącymi sposobów zarządzania, wyposażenia i leczenia pacjentów.

W ocenie placówek pod uwagę brano m.in. zarządzanie, bazę lokalową, wyposażenie szpitala w sprzęt, jakość usług medycznych, komfort pobytu pacjenta oraz personel i jego kwalifikacje.

Szpital "Pro-Medica" już od 10 lat bierze udział w rankingu "Rzeczpospolitej". Po raz kolejny uplasował się na wysokiej pozycji. W tym roku placówka zajęła 35. miejsce. W porównaniu z rokiem ubiegłym Mazurskie Centrum Zdrowia w Ełku awansowało o jedną pozycję. Warto zaznaczyć, że w rankingu nie jest już stosowany podział na szpitale publiczne i niepubliczne. (za: infoserwiselk.pl)


poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (12)

Super szpital i obsługa personelu przynajmniej napewno na połozniczym oddziale. polecamy przyszłym rodzicom. Non stop opieka i pytanie czy cos potrzeba pomóc. ..

Ja również kilka razy miałam okazję trafić to tego szpitala. Gorąco polecam. Szpital na medal. Personel super. Grajewski personel powinien się wzorować i brać przykład - jeżeli jest to wogóle możliwe.

super szpital,miły personel na odziele chirurgii ogólnej i przychodni onkologicznej

zgadzam się w 100% z _rodzice_ oddział położniczy i noworodkowy godny polecenia, najlepsza opieka z jaką kiedykolwiek się spotkałam i to ze strony położnych jak również lekarzy. POLECAM

W rankingu jest wysoko to tylko świadczy dobrze o tym szpitalu.Co tu ukrywać sam byłem pacjentem na jednym z oddziałów.Nie mogę nic złego powiedzieć na temat personelu począwszy od lekarzy a kończąc na salowych.Pielęgniarki są dla pacjenta a nie jak u nas pacjent jest dla pielegniarki.Nie dość to nikt tam nie komentuje i nie wynosi historii choroby o pacjencie.Pełen profesjonalizm.

szpital profeska - pod ich skrzydła się oddać to nie strach, do innych "specjalistów" to telewizja nawet pokazuje co może być z pacjentem, żeby chociaż przeżył - takich specjalistów mamy! strach się bać!

potwierdzam opinie wyżej.. polecam!

Również polecam rodziłam tam 2 dzieci i jestem zadowolona z opieki.

dla kobiet ciężarnych zdecydowanie polecam,nie cierpie szpitali a tam pobyt wspominam bardzo dobrze... polecam polecam polecam.ps nie porównanie absolutnie DUZE NIE dla szpitala grajewskiego .pozdrawiam personel z oddzialu położniczego z elku

potwierdzam miałem kolonoskopie było super...polecam :)

Ja też tam rodziłam i również nie mogę powiedzieć nic złego. Czy miło wspominam? Generalnie poród to nic przyjemnego, więc "miłe wspomnienia" nie jest dobrym określeniem. Nie można natomiast mówić o pracownikach szpitala jak o przedmiotach. Ludzie, oni tam pracują jak każdy inny. Nie zapominajcie, że nie jesteście jedynymi pacjentami na oddziale i nie wszystko kręci się wokół Was! A to że jedna pielęgniarka ma olewający stosunek do pacjenta, a inna poświęca się całym sercem, to już indywidualne kwestie, a nie typowe dla danego szpitala. Zgodzę się z tym, że nasz grajewski szpital ma fatalne warunki i będąc tam w odwiedzinach, byłam wręcz przytłoczona. W Ełku jest znacznie przyjemniej pod tym względem.

Jest super opieka na oddziale położniczym i noworodkach, oddział przyjazny dla pacjentów!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.