Kraj

Dachowanie passata

Pijany 19-latek stracił panowanie nad pojazdem zjechał do rowu, gdzie dachował. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

Wczoraj wieczorem dyżurny augustowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej numer osiem. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 19 – letni mieszkaniec gminy Płaska, jechał pasatem w kierunku Sztabina. Mężczyzna na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Okazało się, że kierowca był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. 19-latek z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala. Młody kierujący stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie teraz przed sądem. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.   – oficer prasowy KPP w Augustowie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.