wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13385 wyświetleń

Co było przyczyną śmierci ?

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku polecił wyjaśnić okoliczności i przebieg policyjnej interwencji, po której zmarł 26-letni obywatel Niemiec. Niezależnie od tego sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Białymstoku. Co było przyczyną śmierci z pewnością ustali sekcja zwłok.

 Dzisiaj tuż po godzinie 5:00 dyspozytor komunikacji miejskiej poprosił dyżurnego białostockiej Policji o interwencję. Według jego relacji nieprawidłowo zaparkowane  Alfa Romeo blokowało pętlę autobusową przy ul. Zambrowskiej w Kleosinie. Na miejsce pojechał patrol policji. W zamkniętym od wewnątrz samochodzie, za kierownicą siedział mężczyzna. Z relacji policjantów wynika, że początkowo nie reagował  na ich prośby i polecenia, nie chciał otworzyć samochodu ani z niego wysiąść. Kiedy wzburzony opuścił pojazd, rzucił się na policjantów. Po krótkiej szamotaninie założono mu kajdanki i położono na ziemi. Nagle mężczyzna zasłabł i stracił przytomność. Policjanci podjęli reanimację i wezwali pogotowie ratunkowe. Po przybyciu  karetki,  lekarz stwierdził zgon.

 Okoliczności i przebieg policyjnej interwencji wyjaśniają funkcjonariusze Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Niezależnie od tego sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Białymstoku, gdzie są przesłuchiwani interweniujący policjanci i świadkowie tego zdarzenia, w tym też przypadkowy przechodzień, który pomagał policjantom obezwładnić agresywnego mężczyznę. Co było przyczyną śmierci z pewnością wyjaśni sekcja zwłok.

nadkom. Jacek Dobrzyński
rzecznik prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (3)

Może był chory na cukrzycę i nastąpiło niedocukrzenie organizmu, co by tłumaczyło jego zachowanie. Sekcja wykaże przyczynę zgonu, bo teraz to tylko można przypuszczać.

w kanadzie policja wykancza polakow a my w polsce wykanczamy niemcow, ale sie porobilo :)

Facet miał pecha i tyle

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.