wtorek, 28 maja 2024

Szczuczyn

Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie zaprasza! 

Warsztat „Zakochaj się w sobie” jest dla kobiet, które chcą:

 

-polubić siebie (jeszcze) bardziej

-zaopiekować się swoimi potrzebami

-dać sobie chwilę uważności i akceptacji

-wzmocnić poczucie własnej wartości

 

Spotykamy się po to, abyś przypomniała sobie, że jesteś niepowtarzalną wartością samą w sobie, że nie musisz być idealna i w ogóle nic nie musisz, ale wiele możesz. Spotykamy się w kobiecym gronie, aby siłą grupy odkryć siłę w sobie.

 

Spotykamy się po to, żebyś wzięła głęboki oddech, poczuła się dobrze sama ze sobą i być może na nowo odkryła w sobie swój potencjał. Nie będę używać haseł „jesteś tego warta”, bo jesteś tego warta bez tych haseł.

 

 

O prowadzącej:

 

Katarzyna Zając-Malinowska - certyfikowana tutor, filolożka angielska z ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji, brainolog - pomaga w budowaniu i zarządzaniu dobrostanem w życiu osobistym i zawodowym, wykładowczyni na studiach podyplomowych "Neurozarządzanie" w PJATK w Warszawie. Pomysłodawczyni i właścicielka Pracowni Kompetencji w Łomży. Współautorka Happy Me™? - innowacyjnego programu rozwijania kompetencji przyszłości dla dzieci i młodzieży. Autorka narzędzi psychoedukacyjnych: kart i gier szkoleniowych ukierunkowanych na odkrywanie i rozwijanie sił wewnętrznych oraz wzmacnianie odporności psychicznej nastolatków i dorosłych.

wtorek, 28 maja 2024

Dzień Dziecka

niedziela, 26 maja 2024

Letnia Szkoła Młodzieżowych Liderów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.