Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 8319 wyświetleń

Bal charytatywny w SP4

25 styczna br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie odbył się bal charytatywny ph. "Wszyscy jesteśmy uczniami  – misjonarzami".

Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w balową, co wprowadziło w odpowiedni nastrój i zachęciło do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć dzieci, rodziców, nauczycieli, władz samorządowych, sponsorów, zaprzyjaźnionych od lat ze szkołą gości, którzy przy różnych okazjach wspierają jej działania. .

Kulminacyjnym punktem imprezy była oczywiście aukcja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Licytowano m.in. gitarę z dedykacją Grzegorza Markowskiego, stroiki bożonarodzeniowe, żelazko z duszą, płyty z autografami wykonawców, koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, pamiątkowe medale, bony upominkowe i wiele innych pięknych gadżetów. Zebrane środki będą przeznaczone na wyposażenie żłobka w Ekwadorze prowadzonego przez  siostry Benedyktynki Misjonarki.

Bal był już kolejną w ostatnich miesiącach akcją charytatywną organizowaną przez społeczność SP4 na rzecz przyjaciół z dalekiego świata, wcześniej odbyła się ciesząca duzym zainteresowaniem "Loteria  fantowa", przyniosła ona dochód 351,70 zł


Jak informuja Organizatorzy - podczas Balu licytowano 49 przedmiotów z czego łączny dochód wyniósł 1970 zł. Najwyższe sumy uzyskano za: koszulkę z autografem R. Lewandowskiego - 135 zł, gitarę z dedykacją G. Markowskiego - 115 zł, żelazko z duszą  -   110 zł, książkę "Kuchnia Polska" - 110 zł., portret Jana Pawła II z podpisem bp. Dziwisza – 80 zł, aniołka  z masy solnej – 70 zł, medal z okazji 1050 chrztu Polski – 70 zł, bon upominkowy do baru "Kuźnia" – 70 zł. Sprzedaż ciasteczek, napojów, wejściówek  oraz rękodzieła w kramiku z pomysłami pozwoliły zebrać 577 zł. 

 

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom, tym którzy podarowali wspaniałe przedmioty na licytację, piekli ciasta i ciasteczka oraz kupującym, którzy wsparli to szlachetne dzieło.
Dziękujemy osobom, które  przygotowały i obsługiwały imprezę: uczniom, rodzicom, zwłaszcza paniom I.  Borawskiej i A. Mazurek, bez pomocy których impreza nie odbyłaby się, nauczycielom oraz  pracownikom szkoły

          GALERIA ZDJĘĆ                                

fot. e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (8)

ja skopiowałem link w wkleiłem w nowym oknie - tam jest galeria

super pomysl.bardzo fajne rzeczy

bylo bardzo sympatycznie. bardzo dobry pomysl

bardzo fajnie bylo ;) byłam jedna z organizatorek tej imprezy, wszystko było sympatycznie. Gratulujemy osobom które wylicytowały różne przedmioty ;)

Koszulka lewandowskiego za ile poszla ???

200zl bym dala za koszulke

Fajny pomysł, tylko mało kupujących. Może należało nie robic takiej akcji w ferie, zapytajcie jak to robi szkola nr 2

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.