Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11494 wyświetleń

Akcja "Znicz" Grajewo


Tegoroczna akcja "Znicz 2011" przebiega wyjątkowo spokojnie. Podczas wydłużonego świątecznego weekendu doszło do 4 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących oraz jednego kierującego w stanie po użyciu alkoholu.

Od piątku od godz. 6 rano grajewscy policjanci prowadzą działania "Znicz 2011". Funkcjonariusze obecni są na ulicach miast, w okolicach cmentarzy, na drogach gminnych i powiatowych, oraz krajowych. Kontrolują stan techniczny pojazdów, sprawdzają stan trzeźwości kierujących, sposób przewożenia dzieci, korzystanie z pasów bezpieczeństwa.

Tegoroczna akcja "Znicz 2011" przebiega wyjątkowo spokojnie. Na terenie powiatu grajewskiego doszło do czterech kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących oraz jednego kierującego w stanie po użyciu alkoholu. W Grajewie i na terenie całego powiatu akcja "Znicz 2011” będzie trwała do 3 listopada 2011 do godz. 6.00. Grajewscy policjanci czuwają teraz nad bezpieczeństwem tych, którzy wracają do domów
- informuje KPP w Grajewie
Komentarze (2)

ten po uzyciu alkoholu tez nietrzezwy ,to razem czterech

Tak to prawda tegoroczne święta przebiegły spokojnie a co do patroli naszej szanownej Policji to muszę szczerze przyznać ze chyba też mieli święto bo jeżdząc praktycznie cały dzień w czterech kierunkach miasta(Ełk-Mońki,Rajgród-Szczuczyn) nie widziałem żadnego patrolu! Nawet w naszym spokojnym mieście było cicho! Szacunek Grajewskiej Policji

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.