Wieści z Akademii Piłkarskiej

aktualizacja: 2014-02-09 20:10:32     nr wiadomości: 21702     przeczytano: 7139     Ilość komentarzy komentarze: 0

Prowadzony przez trenera Kamila Randzio zespół Orlików Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo (urodzeni w 2003 i 2004 roku) w ostatnim czasie wziął udział w trzech turniejach. Starty w nich były urozmaiceniem pracy treningowej, którą chłopcy z zespołu Orlików wykonują dwa razy w tygodniu.

28 grudnia 2013 roku w grajewskim turnieju WARMIA CUP organizowanym przez naszą Akademię w rywalizacji Orlików wzięły udział cztery zespoły: MAZUR Ełk, RONA Ełk, WARMIA I Grajewo, WARMIA II Grajewo

 

Wyniki naszych zespołów:

WARMIA I Grajewo – WARMIA II Grajewo 5:2

Bramki: Ernest Moryc (3), Kacper Niebrzydowski, Igor Duchnowski – Filip Chmielewski, Oliwer Barycki

WARMIA I Grajewo – MAZUR Ełk 1:4

Bramka: Igor Duchnowski

WARMIA I Grajewo – RONA Ełk 1:1

Bramka: Kacper Śleszyński

WARMIA II Grajewo – MAZUR Ełk 0:0

WARMIA II Grajewo – RONA Ełk 2:3

Bramki: Dominik Górski, Maciej Zyskowski

 

Nasz Klub w turnieju Orlików reprezentowali:

WARMIA I: Jakub Gosiewski, Rafał Czajko – Mateusz Gutowski, Wiktor Wencek, Michał Łajewski, Igor Duchnowski, Konrad Organek, Kacper Podbereski, Mateusz Wiewiórowski, Kacper Śleszyński, Kacper Niebrzydowski, Jakub Żbikowski, Hubert Zieliński, Ernest Moryc, Emil Matysiewicz, Bartosz Mazurek

 

WARMIA II: Bartek Szymanowski – Ernest Żmijewski, Maciej Zyskowski, Jakub Drozdowski, Arkadiusz Mazurek, Szymon Niedźwiedzki, Szymon Wróblewski, Dominik Górski, Filip Chmielewski, Oliwer Barycki, Eryk Klonowski, Wiktor Miziński, Szymon Sierzputowski, Krzysztof Kindeusz, Michał Jastrzębski

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

 

 

 

 

 

 

PUNKTY

 

 

BILANS BRAMKOWY

 

 

1.

 

 

RONA Ełk

 

 

7

 

 

5-3

 

 

2.

 

 

MAZUR Ełk

 

 

4

 

 

4-2

 

 

3.

 

 

WARMIA I Grajewo

 

 

4

 

 

7- 7

 

 

4.

 

 

WARMIA II Grajewo

 

 

1

 

 

4-8

 

 

 

 

 

 

 
  

W tej kategorii również trenerzy wybrali najlepszych zawodników w zespołach:

Konrad Kacprzyk – RONA Ełk

Piotr Ruszczyk – MAZUR Ełk

Kacper Śleszyński – WARMIA I Grajewo

Arkadiusz Mazurek – WARMIA II Grajewo

Fotogaleria: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.566469370090070.1073741865.137765329627145&type=3

 

12 stycznia zespół naszych Orlików wziął udział w Turnieju o Puchar Kierownika MOSiR w Mońkach.

Naszą Akademię reprezentowały dwa zespoły.

WARMIA Grajewo: Jakub Gosiewski - Ernest Moryc, Jakub Drozdowski, Arkadiusz Mazurek, Dominik Górski, Kacper Niebrzydowski, Hubert Zieliński, Igor Duchnowski, Michał Łajewski, Wiktor Wencek.

WARMIA II Grajewo: Bartłomiej Szymanowski – Szymon Niedźwiedzki, Szymon Sierzputowski, Mateusz Gutowski, Eryk Klonowski, Szymon Wróblewski, Kacper Podbereski, Maciej Zyskowski, Bartosz Mazurek.

Wyniki naszych zespołów:

Runda eliminacyjna, grupa B:

WARMIA Grajewo – MOSiR II Mońki 2:0

Bramki: Dominik Górski (2)

WARMIA Grajewo – JASION Jasionówka 3:2

Igor Duchnowski (2), Dominik Górski

WARMIA Grajewo – WARMIA II Grajewo 5:1

Dominik Górski (3), Igor Duchnowski, Ernest Moryc – Kacper Podbereski

WARMIA II Grajewo – JASION Jasionówka 0:2

WARMIA II Grajewo – MOSiR II Mońki 1:2

Bramka: Maciej Zyskowski

 

Runda finałowa:

Grupa „złota” – miejsca 1-4

WARMIA Grajewo – KP Michałowo 2:4

Bramki: Dominik Górski, Michał Łajewski

WARMIA Grajewo – MOSiR II Mońki 3:3

Arkadiusz Mazurek (3)

WARMIA Grajewo – PODLASIAK Knyszyn 4:3

Dominik Górski (2), Arkadiusz Mazurek, Igor Duchnowski

  

 

 

 

 

PUNKTY

 

 

BILANS BRAMKOWY

 

 

1.

 

 

KP Michałowo

 

 

9

 

 

14-4

 

 

2.

 

 

WARMIA Grajewo

 

 

 

4

 

 

 

9-10

 

 

 

3.

 

 

MOSiR II Mońki

 

 

4

 

 

6-10

 

 

4.

 

 

PODLASIAK Knyszyn

 

 

0

 

 

6-11

 

 

 

Grupa „srebrna” - miejsca 5-8

WARMIA II Grajewo – JASION Jasionówka 0:1

WARMIA II Grajewo – MOSiR II Mońki 1:1

Bramka: Bartosz Mazurek

WARMIA II Grajewo – WŁÓKNIARZ Białystok 1:5

Bramka: Kacper Podbereski

 
  

 

 

 

 

PUNKTY

 

 

BILANS BRAMKOWY

 

 

1.

 

 

JASION Jasionówka

 

 

9

 

 

7-3

 

 

2.

 

 

MOSiR I Mońki

 

 

4

 

 

5-4

 

 

3.

 

 

WŁÓKNIARZ Białystok

 

 

3

 

 

6-6

 

 

4.

 

 

WARMIA II Grajewo

 

 

 

1

 

 

 

2-7

 

 

 


  

 

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca 9 bramek – Dominik Górski z WARMII Grajewo! Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany przez trenerów uczestniczących zespołów Bartłomiej Szymanowski z WARMII II Grajewo!

Fotogaleria: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.566489423421398.1073741866.137765329627145&type=3

 

 

XVI Podlaski Turniej Orlików Pamięci Wojciecha Chylińskiego.

W sobotę 18 stycznia w grajewskiej hali MOSiR nasze zespoły uczestniczyły w kolejnym turnieju pamięci Wojciecha Chylińskiego – zmarłego w 2004 roku nauczyciela, instruktora i wychowawcę młodzieży, człowieka niezwykle zasłużonego dla rozwoju grajewskiego sportu.

W turnieju wystartowały dwa zespoły naszej Akademii. Tworzyli je następujący zawodnicy:

WARMIA Grajewo: Bartłomiej Szymanowski – Ernest Moryc, Jakub Drozdowski, Kacper Śleszyński, Dawid Gutowski, Dominik Górski, Kacper Niebrzydowski, Michał Łajewski, Arkadiusz Mazurek, Igor Duchnowski, Oliwer Barycki, Mateusz Gutowski

WARMIA II Grajewo: Jakub Gosiewski – Wiktor Wencek, Szymon Sierzputowski, Mateusz Wiewiórowski, Maciej Zyskowski, Hubert Zieliński, Patryk Dembiński, Konrad Organek, Kacper Podbereski, Eryk Klonowski, Wiktor Miziński

Wyniki naszych zespołów:

WARMIA Grajewo – WARMIA II Grajewo 3:0

Bramki: Michał Łajewski, Dominik Górski, Dawid Gutowski

WARMIA II Grajewo – SP 4 Pisz 0:2

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 1:1

Bramka: Arkadiusz Mazurek

WARMIA II Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 0:0

WARMIA Grajewo – HURAGAN Pisz 1:0

Bramka: Arkadiusz Mazurek

WARMIA Grajewo – SOKÓŁ Biała Piska 3:1

Bramki: Dominik Górski, Dawid Gutowski (2)

WARMIA II Grajewo – HURAGAN Pisz 0:1

WARMIA Grajewo – SP 4 Pisz 2:0

Bramki: Dominik Górski (2)

WARMIA II Grajewo – SOKÓŁ Biała Piska 0:1

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

1.

 

 

WARMIA Grajewo

 

 

2.

 

 

ŁKS 1926 Łomża

 

 

3.

 

 

SP 4 Pisz

 

 

4.

 

 

SOKÓŁ Biała Piska

 

 

5.

 

 

HURAGAN Pisz

 

 

6.

 

 

WARMIA II Grajewo

 

 

 

 

„Królem strzelców” turnieju został Dominik Górski z naszej Akademii, który zdobył 4 bramki.

Fotogaleria: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.570785132991827.1073741867.137765329627145&type=1

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.